До уваги представників команд та учасників чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні!

ЧУ юніори 2016До уваги представників команд та учасників чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні!

Вже цими днями Суми очікують на гостей з усіх областей України і готуються скласти черговий іспит з організації й проведення змагань. Цього року ми максимально ретельно підійшли до питання розміщення наших гостей, знайшовши нових (та при цьому зберігши старих) друзів та партнерів, які йдуть нам на поступки та готові прийняти вас в зручних умовах і за помірними цінами. Тож велике прохання до всіх гостей… будь ласка викажіть і ви шану та повагу до господарів і персоналу готелів, які вас приймають, бережно поводьтеся із майном готелів та поважайте інших гостей. Ми лише починаємо наші “стосунки” з юніорського чемпіонату і маємо надію, що ця співпраця триватиме й надалі впродовж основного ЧУ та інших національних змагань у Сумах, а легкоатлети лише підтвердять свій авторитет і ввічливість.
Далі наводимо інформація про розміщення та пересування по м.Суми, що може стати в нагоді для тих, хто вперше відвідує наше місто, або ще не достатньо орієнтується його вулицями. 

Легкоатлетичний манеж Української академії банківської справи знаходиться за адресою: вул Прокоф’єва, 38/1.

Таксі по місту коштує не дорого. Середній заказ обійдеться в 25-30 грн. Наприклад, від залізничного вокзалу до готелю-гуртожитку «Олімпійський» (вул Прокоф’єва, 38/2) лічильник за звичай нараховує 28 грн. Замовляйте з мобільного. Не сідайте до «приватників» і авто без лічильника. Накрутять!

Номери телефонів служб таксі:

099 347 16 06

050 304 45 99

050 304 73 71

093 636 76 99

Міський транспорт починає працювати з 6 години ранку. В основному маршрутні таксі, вартість перевезення в яких складає 3 грн. Більшість з «центральних» маршрутів, які стануть вам в нагоді, не прийдеться чекати довше 3-5 хв. На автобуси і тролейбуси розраховувати не радимо. Інтенсивність їхнього руху поки залишає бажати кращого.

Готелі, які ми пропонуємо для розміщення.

  1. Готель-гуртожиток «Олімпійський», вул Прокоф’єва, 38/2.

Розташований безпосередньо біля легкоатлетичного манежу УАБС. Новий сучасний готель, який наразі належить УАБС. Від залізничного вокзалу (як і від місця прибуття міжміських перевізників – район McDonalds та Універмагу «Київ») можна дістатися маршруткою № 21. Їхати приблизно 20 хв. (до кінцевої зупинки маршрутки).

Детальна інформація за посиланням:

http://uabs.edu.ua/ua/ozdorovcho-sportivnij-kompleks2/gotel-olimpijskij

  1. Готель «Вікінг», вул Прокоф’єва, 14.

Розташований неподалік манежу (близько 500 м вздовж річки Псел). Невеличкий приватний готель. Затишний та охайний. Щоб дістатися до нього використовуйте той же транспорт, що і в п.1, тільки сходити треба на дві зупинки раніше (район торгівельного центру «Європорт»).

Детальна інформація за посиланням:

http://gohotels.com.ua/ru/hotel?cid=779

  1. Готель «Ювілейний» ***, вул. Привокзальна, 9А.

Розташований біля самого залізничного вокзалу (приблизно 100м). Чудовий готель із просторими та гарно облаштованими кімнатами. Має статус «три зірки», яким сповна відповідає. До манежу діставатися все тією ж маршруткою №21. Зупинка прямо на виході із готелю. Від місця прибуття міжміських перевізників дістатися до готелю можна маршрутками № 12 та № 55. Поруч із готелем, в будівлі Проектного інституту (50м) є їдальня. Неподалік, метрах в 500 (вул. Леваневського, 22) працює супермаркет АТБ.

Детальна інформація за посиланням:

http://jubilejnaya.com.ua/

  1. Готель «Воскресенський»***, пл. Незалежності, 15.

Розташований в самому центрі міста, біля будівлі Сумської облдержадміністрації, міського РАГСУ та Воскресенського собору. Має статус «три зірки». Поруч із центральним ринком. Від зупинки міжміських маршрутних таксі 600м вздовж вулиці Кооперативна. Перейшовши дорогу і місточок, на зупинці можна сісти на маршрутки № 9 або №21, які прямують до манежу.

Детальна інформація за посиланням:

http://centre-hotel.sumy.ua/

  1. Готель «Псел», пров. Дачний 2/1.

Розташований на березі річки Псел, в районі Троїцького собору та родильного дому. Приватний готель, чудово мебльований, затишний та охайний. Єдиний «мінус» – нема зручного транспортного сполучення. Хоча дорога до манежу не займе більше 30 хв. Треба містком перейти річку Псел до просп. М.Лушпи і там сісти на маршрутку № 2 (або замовляйте таксі, вартість приблизно 25 грн.).

Детальна інформація за посиланням:

http://psyol.sumy.ua/hotel/

Для тих, хто все ж надає перевагу розміщенню у квартирах пропонуємо невеличку базу квартир м.Суми для завантаження:

  flat_database_Sumy.xls (316 downloads)

Харчування неподалік манежу:

Кафе-їдальня “Рідне місто”, вул. Прокоф’єва, 20.

https://vk.com/caferidnemisto

Кафе «Кампанья», вул Прокоф’єва, 14/2 (на другому поверсі торгівельного центру «Європорт»). Працює до 23:00. Крім основного меню пропонують також комплексні обіди.

https://vk.com/cafe_kampania

Торгівельно-розважальні центри:

«Мануфактура» https://www.facebook.com/ManufacturaTC/

«Лавина» http://www.lavina.in.ua/

Здається все…

Та ні… все одно хтось обов’язково буде шукати…

Нічні клуби:

«Маринад» (ТРЦ «Лавина») https://www.facebook.com/sumymarinad/

«Діалог» http://dialogsumy.info/

«Більбоу» http://qimpo.com/ru/sumy/nochnoy-klub-bilbou

«Монті» http://monti-club.sumy.ua/

Для шанувальників живих виступів раджу O’Graddy’s Irish Pub (виступи музичних колективів Чт, Пт, Сб з 21:00). http://beerplace.com.ua/irish-pub-ogradys-sumy

Приємного перебування у Сумах і вдалих виступів, друзі!!!