Наші атлети на Чемпіонаті України з кросу (12-14.11.2015, м.Луцьк)

VTEM Carousel

Шановні друзі!

12-14 листопада у Луцьку відбулись змагання чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос). Слід відзначити, що ці змагання були чудово підготовлені і проведені нашими колегами волинянами. З чим ми їх щиро вітаємо і принагідно дякуємо!

З наших спортсменів у цих змаганнях участь прийняли лишн двоє кросменів: Яна Нагорна та Віталій Івах – представники ШВМС м.Суми і тренерів Закірова В.Г. та Гловченко Т.І.

Яна виступила доволі успішно. На дистанції 4 км в юніорський віковій категорії вона посіла 4-те місце з результатом 14:49 (серед 24 учасниць). Отже, Яна має усі підстави бути включеною у склад національної команди України для участі в Чемпіонаті Європи з легкоатлетичного кросу, який 13 грудня приматиме французьке місто Єр. Остаточний склад команди наступного тижня має ухвалити Виконком ФЛАУ.

Віталій на дистанції 6 км серед юніорів спромігся на 25-те підсумкове місце (серед 38 атлетів). Його результат 21:07.

Вітаємо Яну та її тренерів! Бажаємо успіхів, здоров’я та подальшого зростання спортивної майстреності!

З підсумковмим протоколами та іншою цікавою інформацією про дані змагання можна ознайомитись на офіційній сторінці змагань на сайті ФЛАУ за наступним посиланням:

http://uaf.org.ua/competitions/2015.11.13-14_lutsk/index.php?r=site/index