Сумщина посіла третє командне місце на чемпіонаті України з ходьби на 20км

VTEM Carousel

Сьогодні (13 червня) у м.Олександрія, що на Кіровоградщині, відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна ходьба на 20 км). Збірна команда Сумської області була представлена на цих змаганням 6-ма атлетами. Спортсменам довелось долати важку дистанцію з виснажливими підйомами та кожному колі. Також труднощів додавало й паляще сонце. Але все ж таки наші лідери в цьому виді легкоатлетичної програми впорались із таким викликом і посіли високі місця.

Інна Кашина посіла третє місце у змаганнях серед жінок. Її результат – 1:34:48.

Сергій Світличний також виборов бронзову нагороду у змаганнях серед чоловіків віком до 23 років (молодь). Результат Сергія 1:29:38. В заліку серед чоловіків цей результат дозволив йому зайняти 8-му сходинку.

В цьому ж виді програми (чоловіки молодь) Антон Радько був 7-им з результатом 1:41:01.

Ксенія Радько з результатом 1:44:58 посіла 6 місце серед молоді та 13 серед жінок.

Олексій Шелест посів 12 місце серед чоловіків з результатом 1:33:24.

Вікторія Ференц, нажаль, не змогла фінішувати цього разу.

В командному заліку Сумська область посіла 3 місце серед 8 команд-учасниць з загальною сумою в 260 залікових очок. Як і на минулому чемпіонаті України зі спортивної ходьби (березень 2015, м.Ів.-Франківськ) наша команда знов серед трійки кращих! Отже, призові командні місця для наших скороходів вже стають приємною традицією! Бажаємо так тримати й надалі!

Вітаємо наших атлетів та їх тренерів з більш ніж пристойним виступом у Олександрії! Певно, що більшість з них бажали кращих виступів і вищих результатів для себе, та за таких важких умов на це складно було розраховувати. Віримо, що ваші головні успіхи в цьому сезоні ще попереду!

З підсумковими протоколами та іншою корисною інформацією можна ознайомитись на офіційній сторінці змагань на сайті ФЛАУ за цим посиланням:

http://uaf.org.ua/competitions/2015.06.13_oleksandriia/index.php?r=site/index