Чемпіонат України з гірського бігу

Вчора (31 травня) у смт.Славське, що на Львівщині, відбувся чемпіонат України з гірського бігу (вгору-вниз). Команда нашої області буда представлена 5-ма атлетами. Приємно відзначити, що одразу четверо з них опинилися серед переможців і призерів цих змагань.

В змаганнях з бігу на 4км серед юніорок одразу двоє представниць Сумщини дісталися п’єдесталу! Вихованка ШВСМ м.Суми Яна Нагорна виборола золоту медаль з результатом 29:07, а її колега по спортивному закладу Валерія Скрипкабронзову (результат: 34:49).

Серед юніорів, які долали 8км, Віталій Івах (ШВСМ м.Суми) посів друге місце з результатом 46:46, а Ігор Панченко (Охтирська ДЮСШ) був третім з результатом 51:01.

Ірина Бойко (ШВСМ м.Суми) в змаганнях серед жінок, які теж долали 8км, у підсумку зайняла 4-ту сходинку, показавши результат 55:30.

Вітаємо атлетів та їх тренерів (Головченко Т.І., Закірова В.Г., Гливу Є.М. та Головченко О.І.) з успішними виступами! Бажаємо й надалі продуктивно розвивати цей новий та цікавий вид легкоатлетичної програми на Сумщині та достойно представити нашу область на міжнародній арені. У вересні цього року у Великій Британії має відбутися чемпіонат світу з гірського бігу. Маємо небезпідставну надію, що призерів ЧУ від Сумщини буде включено до складу збірної України на ці змагання.

Посилання на новину про ці змагання на сторінці ФЛАУ:

http://uaf.org.ua/images/otherdocuments/calendar/2015/2015.05.31_slavsk/index.php?option=com_content&view=article&id=10928:slavske-khoche-zamakhnutysia-na-chempionat-yevropy-z-hirskoho-bihu&catid=40:uanews

Підсумкові протоколи змагань можна завантажити тут:

http://uaf.org.ua/images/otherdocuments/calendar/2015/2015.05.31_slavsk/2015.05.31_results2.pdf