Підсумки Кубку України (бігові та стрибкові види) І етап. Нові рекорди області від Анни Красуцької та Марії Миколенко!

VTEM Carousel

На змаганнях Кубку України (бігові та стрибкові види) І етап, які відбулися 21-22 травня у Харкові, Анна Красуцька встановила новий рекорд Сумської області в потрійному стрибку серед жінок і виборола перемогу в цій дисципліні. Відтепер рекордний показник дорівнює 13м 70 см.

красуцька красуцька2

Також рекордом Сумьскої області на цих змаганнях відзначилась Марія Миколенко. Дистанцію 400м з бар’єрами вона подолала за 58.59. Цей результат дозволив Марії посісти 3 місце. На гладкій 400-метрівці Марія була 4-ю, хоча теж з особистим рекордом 54.90.

миколенко

Дівчата тренуються під керівництвом Марченка Михайла Степановича.

Вітаємо спортсменок та їх тренера! Бажаємо розвинути успіх на наступних відповідальних змаганнях, якими стане ЧУ серед молоді (26-29 травня, м.Кіровоград)!

Серед інших результатів наших спортсменів відзначаємо виступи наших провідних спринтерів:

Вікторія Кащеєва (П’ятаченко) на цих змаганнях розпочала сезон  й одразу  перемогла в двох дисциплінах. Дистанцію 100м у фінальному забігу вона подолала за 11.48, а 200-метрівку за 23.61.

кащеева

Євген Гуцол був кращим на дистанції 400м з майже рекордним для себе результатом. Другим стартом в сезооні він подолав коло за 46.51. (За два дні по тому, 23-го травня Євген вже виступав у м.Пітешті на відкритому чемпіонаті Румунії, де пробіг 200м з особистим рекордом 21.41 і посів 4-те місце).

Віталій Бутрим виграв змагання з бігу на 200м. На дистанції, що в двічі коротша за його основну (400м) він показав результат 20.96 і таким чином став третім атлетом в історії легкої атлетики Сумської області, хто вибігав з 21 секунди за автохронометражем на офіційних змаганнях (до нього так швидко бігли лише Віталій Корж – 20.65 та Олександр Лисенко – 20.97).

Володимир Супрун переміг на стометрівці з результатом 10.67, а на вдвічі довшій дистанції (200м) був другим з результатом 21.39 – новий особистий рекорд спортсмена.

супрун супрун 2

Також приємно відзначити повернення на бігову доріжку одного з наших провідних спринтерів Юрія Штанова, який вже кілька років працює тренером в СДЮСШОР В.Голубничого, тренуючи юних спринтерів. Після тривалої перерви (близько двох років) Юрій впреше прийняв участь в офіційних змаганнях у складі збірної області, пробігши у фіналі 11.09 (8 місце), а у забігу 11.03.  Бажаємо Юрію продовжити свою спортивну кар’єру і якнайшвидше наблизитись до своїх найкращих “секунд” (10.44 – таким є його особисте доcягнення на 100-метрівці).

В командному підсумку наша збірна посіла високе 4 місце серед 16 команд учасниць, набравши 500 залікових очок.