“Срібні виступи” сумчан на юнірьскій матчевій зустрічі збірних команд Румунії-України-Ізраїлю-Кіпру

24-25 квітня в румунському місті Пітешті відбувся міжнародний легкоатлетичний матч юніорських збірних команд Румунії-України-Ізраїлю-Кіпру. До складу нашої збірної пробилися одразу троє представників міста Суми. Всі троє показали пристойні результати як для початку сезону, що кожному з них у підсумку і дозволило посісти друге місце. Не обійшлось і без особистих рекордів, що дуже приємно.

Вихованець СДЮСШОР В.Голубничого та тренера Курочкіна А.Б. Єгор Криворучко був другим на дистанції 100м з новим особистим досягненням 11.07 (щоправда вітер трохи перевищував допустиму норму +2,5).

Його колега по спортивній школі Анастасія Чапаєва (вихованка Яковлєва В.А,) в штовханні ядра для срібної нагороди відправила снаряд на 13.11 м.

Михайло Тютюнинков в бігу на 400м показав результат 50.41 (ІІм). Михайло тренується під керівництвом Білодіда О.Ф. в  Оласній ДЮСШ.

Також Єгор та Михайло бігли у складі збірної естафетної команди 4х100м. І в цьому виді програми хлопці вибороли срібну нагороду з результатом 42.95.

Вітаємо наших молодих легкоатлетів та їх тренерів з вдалим початком весняної частини сезону. Бажаємо розвинути свої успіхи на національних змаганнях у складі збірної команди області.

Повні підсумкові протоколи цих змагань можна переглянути за наступним послиланням:

http://www.fra.ro/upload_competitii/meci/