Легкоатлетичний крос пам’яті В.Куца (18.04.2015, с.Олексине)

Шановні друзі!

18 квітня  (у суботу) в селі Олексине Тростянецького району відбудуться змагання відкритого чемпіонату області  з легкоатлетичного  кросу  пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона В.Куца. До участі в змаганнях запрошуються всі бажаючі без вікових обмежень. Перша вікова категорія учасників – 2003 р.н. і молодше. Більше інформації дізнавайтесь у регламенті проведення цих змагань. Із радістю запрошуємо до участі спортсменів з інших міст та областей.

Афіша Крос Куца

РЕГАМЕНТ:

Реглмаент КУЦ стор1.pdf (230 downloads)

 

Регламент Куц стор2.pdf (181 downloads)

 

Програмка.pdf (161 downloads)

 

Парад відкриття об 11:30

Початок змагань о 12:00

 

 

 

Володимир Петрович Куц – видатний легкоатлет, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер СРСР. На XVI Олімпійських іграх у Мельбурні (1956 р.) завоював дві золоті медалі на дистанціях 5000 м і 10000 м. У 1956 і 1957 роках був визнаний найкращим спортсменом світу.

Місце проведення змагань вибране невипадково, адже це рідне село нашого прославленого земляка. Крім того, бігову трасу буде прокладено вздовж вулиці, яка названа на його честь, отже учасники змагань матимуть змогу випробувати власні сили безпосередньо поруч з батьківською хатою В.Куца. Звісно ж, сама бігова траса теж буде підготвлена належним чином.

До організації й проведення цієї яскравої події долучаються Обласна ДЮСШ м.Суми, Тростянецька райдержадміністрація, Сумське обласне відділення НОК України, Управління молоді та спорту Сумської ОДА, та, звичайно ж, Федерація легкої атлетики Сумської області. Місцева сільська громада теж не залишає цю подію по за увагою.

На учасників та глядачів очікують поважні гості, урочисте відкриття за участю місцевих художніх колективів, голосовий супровід змагань з історичною довідкою про В.Куца та інших яскравих особистостей – вихідців з цього району.

Переможці та призери отримають грамоти, медалі, а також призи і подарунки від організаторів та спонсорів змагань.

До залізничної станції с.Олексине прямують поїзди приміського сполучення Суми-Смородине. Отже, дістатися до місця події можна без зайвих проблем та витрат як з м.Суми, так і з м.Тростянець. Квитки на потяг коштують менше 5 грн. Передбачається можливість причеплення додаткових вагонів для учасників цієї події. Крім того рейсові маршрутні таксі теж можуть бути використані як альтернатива поїздам.

Детальну інформацію про розклад руху поїздів, рейсових маршрутних таксі можна знайти у програмці до змагань. Можливий варіант організованого довозу учасників з м.Тростянець 18 квітня. Також передбачається замовлення додаткових вагонів поїздів для учасників змагань. Про це проінформуємо за 2-3 дні до початку змагань.

Деталі стосовно участі в змаганнях можна дізнатись за контактним телефоном:

066 119 46 51 (Олексій Сердюченко).

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в цьому заході! Приїздіть разом зі своїми рідними та друзями!

Нагадуємо: 18 квітня, субота, с. Олексине Тростянецького району. Початок об 11:30.

Під час змагань поруч працюватимуть пересувні пункти харчування. Можна буде поласувати гарячими м’ясними та ін. стравами за розумними цінами.

Свіже повітря, чудові краєвиди, свято спорту та історичної спадщини на славній козацькій землі!

Чи можна краще провести весняний вихідний день!??

Схема доїзду до с.Олексине по трасі Суми-Полтава (із м.Тростянець)

схема доїзду

До уваги тих, хто планує дітсаватися до с.Олексине на крос пам’яті В.Куца залізницею!

18 квітня для учасників та гостей змагань будуть надані 2 додаткових вагони на поїзди:

Потяг № 6002 Суми-Смородине. Час відправлення від станції Суми – 08:21. Прибуття до станції Олексине – 09:57.

Потяг № 6885 Смородине-Ворожба. Час відправлення від станції Олексине – 16:16. Прибуття до станції Суми – 17:48.

Квитки купуйте в приміських касах залізничного вокзалу (одразу для обох напрямків).

Приходьте завчасно. На вокзалі для зручності будуть проводитись оголошення, працюватиме координатор. Допомагайте своїм колегам і товаришам.