Підсумки ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОЇ ХОДЬБИ 2015 (14-15 березня, Івано-Франківськ)

VTEM Carousel

Шановні друзі!

Щойно у Івано-Франкіську завершились змагання зимового чемпіонату України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з легкої атлетики (спортивна ходьба). Для команди Сумської області ці змагання набули історичного значенняВперше за декілька останніх років наші представники сортивної ходьби вибороли призове командне місце на чемпіонатах України з цього виду легкої атлетики, повернувшись у таким чином у трійку найсльніших областей з цього виду! У командному підсумку наші атлети набрали 594 залікових очки і посіли ІІІ командне місце, випередивши на 10 залікових очок одвічних й принципових суперників – команду Житомирської області, та поступившись командам Київьскої та Волинської областей.

Наша команда була представленна на цих змаганнях широким складом (18 чоловік). Усі найсильніші наші атлети прийняли участь у цьому страті, адже це був вирішальний етап відбору до складу збірної команди  України для участі у міжнародних змаганнях з цього виду легкоатлетичної прогрми у 2015 році. Так, перші троє атлетів за підсумками виступів серед чоловіків-жінок, юніорів-юніорок потрапляють до складу збірної України для участі у 11st European Cup  Race Walking (17.05.2015, Murcia, ESP), а ті атлети, що посіли 4-6 місця – для участі у міжнародній матчевій зустрічі зі спортивної ходьби (11.04.2015, Podebrady, CZE).

Майже усі сумчани потрапили до “залікової зони”, і вцілому виступ нашої команди можна відверто визнати дуже вдалим.

Серед тих, хто підіймався на п’єдистал пошани, виділяємо:

І місце

Чернуха Ірина (КЗ ДЮСШ Сумського р-ну) – 5 км Дівчата 1726:14

тренери: Синявіна Р.Ф., Шинкаренко Н.В.

 

ІІ місце

Світличний Сергій (ШВСМ м. Суми) – 20 км Чоловіки молодь1:27:38 (МСУ)

тренери: Шелест О.П. та Л.Г.

також слід зазначити, що з цим результатом Сергій посів 4 місце у заліку серед чоловіків

 

ІІІ місце

Кашина Інна (МКЗ СДЮСШОР В. Голубничого) – 20 км Жінки – 1:35:58 (МСУ)

тренери: Кривохижа М.М. та Т.В.

Бєлова Ксенія (МКЗ СДЮСШОР В. Голубничого) – 10 км Юніорки50:31 (КМСУ)

тренери: Кривохижа М.М. та Т.В.

Пам’ятаємо, що Ксенія за віком ще може  виступати серед двічат (до 17 р.), але на цих змаганнях намагалася відібратись до складу юніорської збірної України, із чим вона у підсумку й успішно впоралась.

Гончаренко Ігор (КЗ ДЮСШ Сумського р-ну) – 3 км Юнаки 15 – 14:56

тренери: Шелест О.П. та Л.Г.

Також можна відзначити виступи Радько Ксенії (МКЗ СДЮСШОР В. Голубничого) та Ференц Вікторії (КЗ ДЮСШ Сумського р-ну), які на “двадцятці” серед Жінок молодь посіли 4 та 5 місця відповідно. Ксенія показала час 1:42:36, а Вікторія – 1:43:25 (в обох випадках час спортсменок перевищує норматив КМСУ). У заліку серед Жінок ці результати дозволили їм опинитись на 9 та 10 сходинках. Радько Антон (МКЗ СДЮСШОР В. Голубничого), який щойно вийшов з юніорського віку й на цих змаганнях долав дорослу “двадцятку”, у заліку серед молоді посів 6 місце, а серед дорослих чоловіків9 місце. Його час – 1:34:06 (КМСУ).

Звертаємо увагу, що ці змагання проходили за важких погожних умов, і таким чином атлетам прийшлось демонструвати свої бійцівські якості на повну, змагаючись не лише з втомою й суперниками, а й зі стихією! Тим більш вагомими й  цінними для нас є їхні перемоги й вдалі виступи!

За підсумками цього чемпіонату Інну Кашину та Ксенію Бєлову було включено до складу збірної команди України для участі у 11-му Кубку Європи зі спортивної ходьби (м. Мурсія, Іспанія), а Сергія Світличного – для участі у міжнародній матчевій зустрічі зі спортивної ходьби (м. Подєбради, Чехія).

Вітаємо переможців та призерів змагань та їх тренерів! Дякуємо за вдалий виступ нашої команди!

З детальною інформацією про ці змагання, повними підсумковими протоколами, фотоархівом та офіційними документами можна ознайомитись на офіціній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ:

http://uaf.org.ua/competitions/2015.03.14-15_ivano-frankivsk/index.php?r=site/index