Грошові призи для членів ФЛАСО за кращі результати на Відкритому чемпіонаті Сумської області

УВАГА!

На змаганнях Відкритого чемпіонату Сумської області (16-17 січня) для членів Федерації легкої атлетики Сумської області будуть влаштовані грошові премії!

Всього будуть розіграні 4 грошові премії по 500 грн. – по одній для кожної з наступних груп:

дівчата (1998 р. н. і молодше);

– юнаки (1998 р. н. і молодше);

– жінки;

– чоловіки. 

Кожна з цих премій призначається за кращий результат за таблицею очок ІААФ серед усіх видів змагань для кожної окремої групи.

Завантажити цю таблицю можна тут:  Таблиця очок ІААФ для змагань з легкої атлетики у приміщеннях (редакція 2011 р.) (169 downloads)

Для визначення табличних очок за результатами у спортивній ходьбі буде використовуватись  таблиця очок ІААФ для змагань просто неба. Завантажити її можна тут:  Таблиця очок ІААФ для змагань з легкої атлетики просто неба (редакція 2011 р.) (134 downloads)

Підкреслюємо, що ці грошові винагороди будуть розіграні лише серед тих атлетів, що є членами ФЛАСО!

Тобто: ми ввизначаємо кращі результати за таблицею очок ІААФ серед усіх видів змагань для кожної групи окремо. Призначаємо грошовий приз тому атлету, хто показав кращий результат серед членів ФЛАСО. Отже, якщо Ваш результат є кращим, та ви не є членом ФЛАСО – грошовий приз Ви не отримуєте.

Якщо за якихось обставин Ви досі не є членом ФЛАСО, хоча маєте для цього всі підстави, не зволікайте і приєднуйтесь до лав нашої Федерації!

З питань набуття членства звертайтесь до генерального секретаря ФЛАСО – Торяника Олександра Валерійовича (0660163477). Процедура не складна і тривалого часу не потребує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *