Новий рекорд області та норматив Майстра спорту України Діани Гончаренко (Підсумки Чемпіонату України серед юніорів у приміщенні)

20-22 січня в місті Київ відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.  Загалом участь у змаганнях взяло 292 спортсмени з усіх областей країни. Сумщину представляли 15 атлетів. Набравши 391 заліковий бал, наші юніори посіли п’яте місце у командному заліку.

Діана ГОНЧАРЕНКО (Східний ЦОП, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) впевнено перемогла у бігу на 60м серед юніорок. У напівфіналі вона показала результат 7.53с, це новий рекорд Сумської області серед юніорок, а у фіналі покращила свій результат, виконавши норматив Майстра спорту України7,49с.

Максим РОМАНОВ (ДЮСШ м. Охтирка, тренер Мучаров О.М) переміг на дистанції 400м серед юніорів, його час 50,86с.

Друге місце вибороли: Нікіта МАСЛЮК (Західний ЦОП, тренер Маслюк О.І.) у стрибках у довжину6,98м, Едуард КРАВЧЕНКО (Східний ЦОП, тренери – Шелест О.П. та Л.Г. ) у спортивній ходьбі 5000м23:28.82 та квартет юніорок у естафеті 4 х 200м (Поліна ВАСЬКО, Іванна ПОЛЕЖАЙ, Єлизавета ЗЕМЛЯНІКІНА, Діана ГОНЧАРЕНКО)

Третє місце посіли: Михайло КОВШ (Східний ЦОП, тренер Торяник О.В.) у бігу на 60м7.11с (у півфіналі – 7,07) та у бігу на 200м23,45с ( у півфіналі 23,27) та Єлизавета ЗЕМЛЯНІКІНА (ДЮСШ м. Ромни, Тренер Лісненко О.М) у бігу на 60м з/б9,09с.

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом! Бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З підсумковими протоколами змагань, статистичною інформацією можна ознайомитись на офіційній сторінці змагань на сайті ФЛАУ.