Підсумки Чемпіонату України з легкої атлетики серед молоді

8-9 червня у м. Бахмут відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Це був вирішальний етап відбору до збірної України, яка 8 -11 липня в Талліні (Естонія) візьме участь в молодіжному чемпіонаті Європи.

У змаганнях взяли участь 300 атлетів з 25 регіонів України. Сумську область представляли 15 спортсменів, які набрали 1069 очок і зайняли 6 місце у командному заліку.

Олександр ПОГОРІЛКО виборов 1 місце у бігові на 400м, його результат  46.29с, третім на цій дистанції був Ярослав ДЕМЧЕНКО 48.16с.

Ще 2 перших та одне друге місце додали в скарбничку області естафетні команди.

Першим був чоловічий квартет чоловіків з бігу 4х100м (Євген ШВЕЦЬ, Андрій НЕЧИПОРЕНКО, Ярослав ДЕМЧЕНКО, Олександр ПОГОРІЛКО) – 3:12.77 та квартет жінок 4х400м (Євгенія МУЧАРОВА, Аліна БОГДАНОВА, Дарина МАСЛЮК, Анна ЦИБУЛЬНИК) – 3:53.77.

Друге місце посів жіночий квартет 4х100м (Лариса ГОЛУБОВСЬКА, Аліна БОГДАНОВА, Анна ЦИБУЛЬНИК, Дарина МАСЛЮК) – 48.70.