Впевнена перемога Миколи Рущака та два рекорди Сумської області від Діани Гончаренко (підсумки чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів)

26 – 27 січня в легкоатлетичному манежі CумДУ відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів. У змаганнях взяли участь 434 участники з 25 регіонів України. Сумщину представляли 50 атлетів. Набравши 645 очок, наші юніори посіли шосте місце у командному заліку.

У спортивній ходьбі на 5000м впевнену перемогу здобув Микола РУЩАК (Східний ЦОП, тренери – Шелест О.П. та Л.Г. ) – 21:23.53 хв.

Ще одна вихованка Східного ЦОПу Діана ГОНЧАРЕНКО (тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) у запеклій боротьбі виборола ІІ місце на дистанціях 60м – 7.66с та 200м – 24.84с (у забігу – 24.80с). При цьому на обох дистанціях вона оновила рекорди Сумської області серед дівчат, які трималися з 2006 року, а на дистанції 200м – це ще й рекорд Сумської області серед юніорок.

Ще одне друге місце зайняв квартет юніорів у естафеті 4х200м (Максим ШТАКІН, Нікіта МАСЛЮК, Нікіта КОСТЕЦЬКИЙ, Владислав НАТАЛУХА) –1:32.13 хв.

Треті місця вибороли Софія КРИЛОВЕЦЬКА у спортивній ходьбі на 3000м серед юніорок – 14:51.97 хв та Єгор ШЕЛЕСТ у спортивній ходьбі на 5000м серед юніорів – 22:42.41 хв. Обох спортсменів підготували тренери Шелест О.П. та Л.Г. (КЗ ДЮСШ СРР Сум)

Лариса ГОЛУБОВСЬКА (Західний ЦОП, тренери Маслюк О.І., Мазура Т.В.) посіла третє місце з бігу на 60м з/б – 9.35с

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом! Бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!