***

25 травня  столиця Латвії приймала Кубок Риги. Дуель Євгена Гуцола і Віталія БУТРИМА на дистанції 400 метрів у Ризі завершилася на користь Євгена. Він із результатом 46,64с став другим, а Віталій – третім – 47,01с.

***

10-11 червня в турецькому місті Ерзурум втретє пройшов розіграш Кубку зі спринту й естафетного бігу (3rd International Sprint and Relay Challenge). В складі української команди були і сумчани.

Чоловіча естафетна команда 4х400 метрів у складі Данила Даниленка, Євгена Гуцола, Михайла ТЮТЮННИКОВА і Віталія БУТРИМА перемогла з результатом 3.07,40хв.

Чоловіча естафетна команда 4х100 метрів у складі Романа Кравцова, Сергія Смелика, Володимира СУПРУНА й Еміля Ібрагімова фінішувала другою (38,3с). Наші хлопці поступилися туркам однією десятою секунди.

В забігу на 100м Володимир СУПРУН показав 5-й результат – 10.54с, а на вдвічі довшій дистанції він став другим – 21.39с.

В бігу на 400м в фіналі-А Євген Гуцол посів 3-е місце – 45.89с, Віталій БУТРИМ – 4-е (46.18с), а Михайло ТЮТЮННИКОВ став переможцем у фіналі-Б – 47.42с.

***

14 червня іспанське місто Уельва приймало міжнародний легкоатлетичний турнір MEETING IBEROAMERICANO DE ATLETISMO. В забігу на 400 метрів Віталій БУТРИМ фінішував 5-м (46,69с).