- ФЛАСО - http://flaso.sumy.ua -

Запрошуємо на ІІ всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу пам’яті Володимира Куца!

Афіша Крос Куца 2017

 

РЕГЛАМЕНТ.pdf

 

ПРОГРАМКА.pdf

 

Афіша (оригінальний розмір).jpg

 

 

 

 

 

 

Шановні друзі, спортсмени, любителі бігу та активного відпочинку!

Запрошуємо вас взяти участь у ІІ Всеукрвїнських змаганнях з легкоатлетичного кросу присвячених пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Володимира Куца!

Володимир Петрович Куц – видатний легкоатлет, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер СРСР. На XVI Олімпійських іграх у Мельбурні (1956 р.) завоював дві золоті медалі на дистанціях 5000 м і 10000 м. У 1956 і 1957 роках був визнаний найкращим спортсменом світу.

Змагання відбудуться 11 квітня 2017 року в селі Олексине Тростянецького району Сумської області – на батьківщині уславленого стаєра, поруч із його батьківською хатою і меморіальною дошкою. День приїзду – 10 квітня.

ДОТОРКНІТЬСЯ ДО ІСТОРІЇ ОЛІМПІЙСЬКИХ ЗВИТЯГ СУМЩИНИ!

Для іногородніх учасників організатори пропонують безкоштовне розміщення у готелях м. Тростянець (9 км від місця проведення змагань).

Для провідних стаєрів і кросменів України організатори готові розглянути індивідуальні умови приїзду, перебування та участі в змаганнях!

Переможці та призери отримають грамоти, медалі, а також подарунки і спеціальні призи від організаторів, партнерів та спонсорів змагань.

Учасники, які показали кращі результати на дистанції 4 км серед жінок та 6 км серед чоловіків (незалежно від віку учасників) нагороджуються спеціальними грошовими призами:
1-й результат – 3000 грн.; 2-й результат – 2000 грн.; 3-й результат – 1000 грн.

Бігову трасу прокладено вздовж вулиці, яка названа на честь В.Куца, містить підйоми, спуски та важкі піщані відрізки. Основна частина траси має ґрунтове покриття. Ця ж траса буде використовуватись і під час цьогорічного чемпіонату України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, чемпіонату України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР, які прийматиме село Олексине 21-22 жовтня.

Для учасників заходу в день приїзду заплановані екскурсія по м.Тростянець, ознайомлення з історико-культурною спадщиною міста, сучасними об’єктами культури та спорту, масштабними заходами, які нині проводяться у місті. Ну і, звичайно ж, історичний екскурс про спортивний та життєвий шлях Володимира Куца.

Більше інформації дізнавайтесь в регламенті змагань: РЕГЛАМЕНТ.pdf.

Програма змагань

Юнаки та дівчата 2004 р.н. та молодше – 500 м

Юнаки та дівчата 2002-2003 р.н. – 1 км

Юнаки та дівчата 2000-2001 р.н. – 1 км

Юніори та юніорки – 4 км

Жінки – 4 км

Чоловіки – 6 км

Чоловіки ветерани (спортсмени, яким на момент старту виповнилося 35 років і більше) – 4 км

Жінки ветерани (спортсменки, яким на момент старту виповнилося 35 років і більше) – 4 км

До залізничної станції с.Олексине прямують поїзди приміського сполучення. Отже, дістатися до місця події можна без зайвих проблем та витрат як з м.Суми, так і з м.Тростянець.

Телефон для довідок: 066 119 46 51 (Сердюченко Олексій Олександрович)

Очікувана кількість учасників: близько 300 осіб.

Урочистий парад відкриття об 11:20 (біля клубу культури по вулиці Куца)

Початок змагань о 12:00.

Нагородження переможців та призерів, закриття змагань близько 15:00.