14-15 лютого в легкоатлетичному манежі CумДУ завершився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів. В змаганнях взяли участь 447 атлетів з усіх областей України та м. Київ. На цих змаганнях здійснювався відбір до складу збірної команди України, яка 25 лютого в Мінську буде приймати участь у міжнародному матчі юніорських команд Білорусі, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Туреччини, України та Франції.

В першому ж виді змагань – спортивній ходьбі на 3000м серед юніорок –  Ксенія БЄЛОВА (тренериКривохижа М.М., Кривохижа Т.В.) перемогла з результатом 14:15.57, таким чином піднявшись із минулорічного 5-го місця на 1-е. ЇЇ землячки – Аліна ТКАЧ та Анастасія ЛУКАШЕВИЧ теж покращили свої минулорічні результати. Так, бронзовий призер юнацького чемпіонату України-2017 А.ТКАЧ з часом – 14:57.16 піднялася з минулорічного 7-го місця на 4-е, а А.ЛУКАШЕВИЧ – з  11-го на  7-е (15:33.18).

Ефектну фінальну крапку в чемпіонаті поставили теж сумчани. В останньому виді змагань обласна команда (Андрій ВОЛИНЕЦЬ, Максим РЕВЕРА, Олексій СЕРГІЄНКО, Ярослав ДЕМЧЕНКО) перемогла в естафетному бігу 4х200 м з результатом – 1:32.25. Минулорічне срібло команда обміняла на золото.

Ярослав ДЕМЧЕНКО (тренер Бондаренко Є.М.), який два тижні тому не мав рівних в Україні в біговы на 400м серед юнаків (50.38), став срібним призером з рекордним для юнаків області результатом – 49.61. Лише 0.12сек. він програв на 2 роки старшому супенрнику О.Миронцю із Чернівців та обласному рекорду серед юніорів. 5-м тут став його колега по команді Антон СЛІЗЧЕНКО – 51.12.

Також срібну нагороду в біовы на 400 м з результатом – 57.26 здобула Евгенія  МУЧАРОВА (тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О. , Мучаров О.М).

Команда Сумської області (Анна ЦИБУЛЬНИК, Дарина МАСЛЮК, Вікторія ЛУНІКА, Євгенія МУЧАРОВА) в естафетному бігу 4х200м встановила новий рекорд області серед юніорок1:43.87. На жаль, цей результат виявився третім, причому срібним призерам наша команда поступилася лише 0.01 сек.

В спортивній ходьбі на 5000 м Антон КРАВЧЕНКО посів 4-е місце з часом –23:06.15, а Юрій БЕРЕЗЮК тут став 8-м (25:26.08). 5-е місце у фінальному забігу на 60 м посіла Вікторія ЛУНІКА – 7.96, Шостою у бігу на 2000 м з перешкодами була зовсім юна (2002 р.н.) Валерія КРАВЧЕНКО –  7:30.37. 7-е місце у фінальному забігу на 60 м серед юніорів посів  Андрій ВОЛИНЕЦЬ з результатом – 7.19.

У командному підсумку Сумська область піднялася вище за останні 2 роки на 1 сходинку і, набравши 425 очок, посіла високе 4-е місце!

Вітаємо наших атлетів та їх тренерів з успішним стартом. Так тримати!

Підсумкові протоколи та іншу коринсу інфнормацію про змагання можна переглянути на сайті ФЛАУ за цим посиланням.