- Федерація Легкої Атлетики Сумської Області - http://flaso.sumy.ua -

Підсумки Відкритого чемпіонату Сумської області з легкої атлетики у приміщенні

ВЧСО 13-14 січня 201713-14 січня в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст та районів.

В змаганнях взяли участь близько 300 учасників із Сумської,  Харківської, Чернігівської, Донецької та Волинської областей.

Підсумкові протоколи:  Results_Ch_O_2017_Sumy.rar

Протоколи естафетного бігу:  relays_Ch_O_2017.xls

 

 

Серед результатів які заслуговують на увагу можна виділити наступні.

 

ДОРОСЛІ СПОРТСМЕНИ:

60 м чоловіки:

  1. Володимир Супрун          6.80
  2. Віталій Корж                     6.85
  3. Юрій Сторож                     6.96

60 м жінки:

1.Вікторія Кащеєва               7.51 (у забігу 7.50)

200 м чоловіки:

  1. Володимир Супрун          21. 50
  2. Віталій Бутрим                  21.92
  3. Юрій Сторож                     21.98

200 м жінки:

  1. Анастасія Шишняк           25.33
  2. Євгенія Мучарова              26.11
  3. Аліна Титаренко                27.04

400 м чоловіки:

  1. Віталій Бутрим                   48.01
  2. Євген Гуцол                         48.18
  3. Олексій Поздняков           49.17
  4. Михайло Тютюнников     49.45

400 м жінки:

  1. Євгенія Мучарова              57.92
  2. Марія Миколенко              59.92

800 м чоловіки:

  1. Євген Гуцол                         1:53.79
  2. Тігран Мкртичан                1:54.68
  3. Костянтин Ожійов             1:56.38

Штовхання ядра чоловіки:

  1. Ігор Мусієнко                      17,93

Спортивна ходьба 5000 м чоловіки:

  1. Олег Свистун                      22:09.21

Спортивна ходьба 5000 м жінки

  1. Ксенія Радько                    23:47.16
  2. Маріанна Гончарова       23:48.55

 

ЮНАКИ та ДІВЧАТА:

60 м юнаки:

  1. Сизоненко Владислав    7.34

60 м дівчата:

  1. Вікторія Луніка                8.02
  2. Дарина Косенко               8.15
  3. Світлана Сергієнко         8.16
  4. Дарина Маслюк               8.20

200 м юнаки:

  1. Ярослав Демченко          23.37

200м дівчата:

  1. Вікторія Луніка                26.31
  2. Анна Цибульник              26.63
  3. Дарина Маслюк               27.08

Штовхання ядра юнаки:

  1. Олексій Кирилін              16,04

Спортивна ходьба 3000м дівчата:

  1. Аліна Ткач                         15:00.05

В рамках змагань організатори влаштували спеціальні пам’ятні призи для спортсменів Сумської області, які показали найкращі результати за таблицею очок ІААФ у своїх дисциплінах. Такими атлетами виявились:

серед дівчат:        Вікторія Луніка           60м                 8.02             937 очок

серед юнаків        Олексій Кирилін        ядро               16.04            885 очок

серед жінок          Ксенія Радько              с/х 5000м     23:47.16      1013 очок

серед чоловіків   Володимир Супрун    200м              21.50           1059 очок

У командній першості серед збірних команд міст і районів призові місця розподілились наступним чином:

серед юнаків:

1 місце    м.Суми                           1440 очок

2 місце    м.Охтирка                      890 очок

3 місце    Білопільський р-н       240 очок

серед дорослих:

1 місце    м.Суми                           1440 очок

2 місце    м.Охтирка                      890 очок

3 місце    м.Конотоп                        240 очок

Вітаємо наших спортсменів і тренерів з початком нового змагального року! Бажаємо наступних вдалих стартів і нових особистих рекордів, здоров’я та успіхів на спортивній та життєвій ниві! Нехай 2017-й рік принесе нам нові вагомі здобутки та досягнення!