10-11 червняна стадіоні “Зірка”у Кіровограді відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 року народження та молодших. Чемпіонат цікавий тим, що атлети 2001-2002 років народження за два роки здобуватимуть ліцензії для участі в третіх юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі (Аргентина). Серед 660 учасників чемпіонату з усіх регіонів УкраЇни були і 14 дівчат та 15 юнаків із Сумщини. Вони здобули 3 повних комплекти нагород.

Справжнім тріумфатором змагань став Олексій КИРИЛІН (МОН, ОДЮСШ), який протягом одного дня досяг золотого дубля. Спочатку в штовханні ядра (4 кг) Олексій переміг з результатом – 18.51м, випередивши срібного призера більше ніж на 4м. А потім став кращим у метанні диска – 64.20 м, маючи перевагу над срібним призером понад 14 м. Третю перемогу сумській команді приніс Андрій ПЕТРЕНКО (МОН, Конотопська ДЮСШ М. Маміашвілі) у метанні списа (600гр) – 52.64м.

Володарями срібного дубля стали наші юні атлети в спортивній ходьбі на 3000 м.

Спочатку Андрій ДАРНИЦЬКИЙ (С, МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого) з результатом – 14:48.61с поступився чемпіону В.Сичу менше 15с. А потім Аліна ТКАЧ (МОН, ОДЮСШ) з результатом – 15:34.59 поступилася лише чемпіонці А.Соловій 20с. Друге місце здобула також Анастасія ІВАНОВА (МОН, ДЮСШ Білопільська), яка метнула диск на 32.68м.

Бронзового дубля досяг Микола СІДИЙ (МОН, ОДЮСШ) в штовханні ядра – 14.19м та метанні диска – 48.84м. Також бронзовим призером став Євген СЛОБОДЯНИК (МОН, Роменська РДЮСШ ім.Калнишевського) в потрійному стрибку – 12.17м.

В командному заліку збірна команда Сумської області завоювала 454 очка та зберегла минулорічне 7-е місце.

Вітаємо чемпіонів та призерів, Їх тренерів з успішним стартом та бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.