25-26 травня у м.Кіровоград на стадіоні “Зірка” відбулись змагання розіграшу Кубку України з легкої атлетики. В стартових  змаганнях літнього олімпійського сезону взяли участь 505 спортсменів. Вдало виступили представники команди Сумщини (13 учасників), які вибороли 5 призових місць.

Переможним дублем наших земляків завершився забіг на 400 м. Перше місце завоював Віталій БУТРИМ (ЗСУ-С, Чернігівська ОШВСМ) з результатом – 46.55, другим був Евген ГУЦОЛ (Д-У, ДЮСШ “Авангард” Суми) – 46.82. Шостий результат –47.72 показав  Михайло ТЮТЮННИКОВ ( МОН, ОДЮСШ м.Суми ).

Чоловіча естафетна команда 4х400м у складі Віталія БУТРИМА, Олексія ПОЗДНЯКОВА (С, Чернігівська ОШВСМ), Федіра САВОСТЬЯНА (МОН, ДЮСШ м.Охтирка) та Михайла ТЮТЮННИКОВА стала срібною. Показавши результат 3:12.01 хлопці лише 0.72 с програла команді Дніпропетровської області.

Доволі успішно в спринтерських дисциплінах виступив Володимир СУПРУН (С, Сумська ОШВСМ), поступившись своєму партнеру по естафетній команді збірної України Емілю Ібрагімову. Стометрівку у фіналі Володимир пробіг за 10.46, програвши   0.03с, а 200 м – за 21.15, поступившись лише 0,01 с.! В забігу на 200 м Юрій СТОРОЖ (МОН, ОДЮСШ м.Суми) показав пятий результат – 21.71.

Четвертою в бігові на 200 м серед жінок стала Вікторія КАЩЕЄВА-ПЯ’ТАЧЕНКО (С, Донецька ОШВСМ) – 23.49.

Оксана ШКУРАТ (С, СДЮСШОР В.Голубничого) в забігу на 100 м з бар’єрами встановила новий рекорд області 13.31. А у фіналі на дівчат обвалилася злива і вітер, що їм і завадило показати гарні секунди на фініші. У підсумку Оксана була четверта з результатом 13.64.

Чоловіча естафетна команда 4х100м у складі Станіслава ТРИТЯКА, Олексія ПОЗДНЯКОВА, Юрія СТОРОЖА та Володимира СУПРУНА також опинилася на четвертому місці – 41.89. Хоча і це можна вважати успіхом, адже вже на перших кроках стартового розбігу на І етапі Станіслав Тритяк травмувався, але не здався і доніс естафетну паличку своєму партнерові по команді.

Пяте місце в активі Марії МИКОЛЕНКО (С, Чернігівська ОШВСМ) в бігові на 400 м з бар’єрами – 59.51.

В загальнокомандному заліку команда Сумської області посіла 8-е місце (522 очка).

Вітаємо переможців та призерів змагань та їх тренерів з вдалим початком нового літнього змагального сезону і особистими рекордами! Дякуємо за вдалий виступ і бажаємо розвинути успіх на головному чемпіонаті України з легкої атлетики, який 16-19 червня цього року приматиме м.Луцьк!

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.