VTEM Carousel

Минулими вихідними відбувся Чемпіонат України з метань, що проходив у Закарпатському мальовничому мiстечку Мукачево. Особливо відзначився на цих змаганнях 14-річний вихованець ОДЮСШ Олексій Кирилін, який переміг у змаганнях в метанні диска (1кг) серед юнаків до 15 років – 60,23м, а другого дня став срібним призером серед старших юнаків (віком до 17 років) з результатом 51,13м (1,5кг). Третім тут став його товариш по групі Євген Максименко50,48м. Тренує спортсменів ЗТУ Белiков В.П.

Алексей Кирилин завоевал две медали в разных возрастах

на фото: Олексій Кирилін

Другу перемогу команді Сумщини приніс теж вихованець ОДЮСШ та тренера Корнієнка Д.А. Іван Поваляшко, який минулорічну бронзу обміняв на золото, метнувши 1,75-кілограмовий снаряд на 52,53м. Таким чином Іван встановив новий рекорд Сумської області в метанні диска серед юніорів! Його успіх підтримав одноклубник Дмитро Олексенко, котрий з результатом 52,24м став бронзовим призером. Тренує Дмитра Філенко Г.Т.

Минулорічний переможець у метанні диска серед чоловіків віком до 23 років (молодь), член основного складу збірної команди України Ігор Мусієнко став срібним призером серед дорослих спортсменів, встановивши новий особистий рекорд – 57,28м (МСУ). Тренується Ігор під керівництвом Корнієнка Д.А.

Игорь Мусиенко (слева) был вторым среди метальщиков диска у мужчин

на фото: Ігор Мусієнко (ліворуч)

У змаганнях з метання списа (600гр.) серед юнаків віком до 15 років срібним призером став вихованець ДЮСШ М.Маміашвілі м.Конотоп Андрій Петренко з результатом 44,45м. Його одноклубники Богдан Безпрозванний та Артур Фельфнер посіли 5-е (39,47м) та 6-е (38,51м) місця відповідно. Тренує спортсменів Фельфнер С.

У підсумку команда Сумської області маючи невелике представництво (та взявши якістю учаників!), піднявшись у порівнянні з минулим роком на 4 сходинки, посіла 8 місце, набравши 456 очок.

З детальною інформацією про змагання можна ознайомитись на офіційній сторінці змагань на сайті ФЛАУ.