VTEM Carousel

Шановні Друзі!

1 серпня у Кіровограді завершився чемпіонат України з легкої атлетики. Змагання видалися дуже яскравими та насиченими високими результатами в окремих видах. Приємно відзначити, що на провідних ролях в багатьох спринтерських дисциплінах домінували атлети Сумської області.

Віталій Корж відзначився «золотим дублем». У перший день змагань він переміг на 100-метрівці (10.37), а в другий день виборов золото на вдвічі довшій дистанції – 20.87.

корж3
В цих же видах програми Володимир Супрун теж спромігся на призовий дубль, але «бронзовий». 100 м у фіналі він подолав за 10.40 (при цьому значно покращив свій особистий рекорд), а у фіналі 200-метрівки показав результат 21.37.

В змаганнях з бігу на 400 метрів у чоловіків наші атлети вже в котре продемонстрували, що вони по за конкуренцією. Віталій Бутрим переміг із результатом 45.77. Євген Гуцол фінішував другим з результатом 46.33 (у попередньому забігові Євген показав результат 45.94!).

Оксана Шкурат посіла 3-тє місце на дистанції 100м з бар’єрами з результатом 13.67 (13.65 у 1-му колі). Перемогу в цьому виді програми святкувала Анна Плотіцина (13.07).

Марія Миколенко виборола «бронзу» на 400-метрівці з бар’єрами – 58.42.

Наш жіночий естафетний квартет 4х100м у складі: Оксана Шкурат, Марія Євтушенко, Анна Красуцька та Марія Миколенко – здобув «срібло» з результатом 48.08.

Як завжди великі надії ми покладали на наші чоловічі естафетні команди, де за умови участі «бойового складу» нам (швидше за все) не могло бути рівних. Але цього разу, керуючись інтересами національної збірної команди, яка зовсім скоро виступатиме на чемпіонаті світу у Пекіні, спортсменів, що відібралися на ці змагання (а таких у нас на даний момент троє: Віталій Корж, Віталій Бутрим та Володимир Супрун), було вирішено звільнити від участі в естафетних забігах за команди своїх областей. Отже, за їх відсутності ми спромоглися лише на 4-те місце з бігу 4х100м та 6-те місце з 4х400м (хоча в бажанні та віддачі на біговій доріжці нашим чоловікам всього вистачало).

У підсумку команда Сумської області з 968 заліковими очками посіла 9 місце серед 26 команд (що за таких обставин з естафетами можна вважати успіхом).

З підсумковими протоколами змагань, фото, відео та статистичними даними можна ознайомитись за цим посиланням:

Вітаємо наших переможців і призерів чемпіонату України 2015 та їх тренерів! Також дякуємо тим, хто опинився за числом призерів, але вніс вагомий внесок в командний результат – це Олексій Поздняков, Михайло Тютюнников, Юрій Сторож, Костянтин Ожійов та Олексій Корецький.

Вітаємо Віталія Бутрима, Віталія Коржа та Володимира Супруна із потраплянням до складу національної команди на чемпіонат світу у Пекін та бажаємо їм вдалого виступу на головному легкоатлетичному старті року!
Євген Гуцол ще має шанс приєднатися до своїх товаришів. Для цього йому необхідно виконати відбірко вий норматив, що дорівнює 45.50, на міжнародних змаганнях наступного тижня. Вікторія Кащеєва, хоча і має норматив на 200-метрівці (в цьому сезоні вона вже бігла 23.09), проте не гарантувала собі участь на ЧС, адже на цих змаганнях не змогла повноцінно виступити, маючи проблеми із здоров’ям.

Усіх інших атлетів вітаємо із вдалим завершенням літнього сезону! Бажаємо доброго відпочинку та відновлення перед початком підготовки до наступного сезону!