VTEM Carousel

На цьому тижні у Кіровограді завершились змагання командного чемпіонату України з легкої атлетики. Протягом трьох днів (08-10 червня) під пекучим сонцем на бігових доріжках та в секторах тривали баталії атлетів, які боролися за право потрапляння до складу збірної команди України на командний чемпіонат Європи, який прийматимуть цього року Чебоксари (РФ) 20-21 червня.

Було показано чимало високих результатів дійсно міжнародного рівня. Приємно відзначити, що серед таких вже в котрий раз ми можемо відзначити й результати представників Сумщини в спринтерських дисциплінах. Збірна нашої області була представлена на цих змаганнях 14-ма атлетами, більшість з яких стали переможцями або призерами.

В бігові на 400м серед чоловіків вже в котре не було рівних нашим зіркових спринтерам – Віталію Бутриму та Євгену Гуцолу. Цього разу трохи сильнішим на останніх метрах дистанції виявився Віталій, але найголовніше, що хлопці встановили нові особисті рекорди , вибігши з 46 секунд! Віталій Бутрим45.82І місце, Євген Гуцол 45.93 ІІ місце.

Ще двоє наших молодих спортсменів показали високі результати в цьому виді програми. Олексій Поздняков у фінальному забігові фінішував 5-тим з результатом 47.36. А Михайло Тютюнников, який ще перебуває у юніорському віці, у першому колі змагань встановив новий особистий рекорд – 48.41 й посів 10-те місце.

На 100-метрівці у чоловіків наші атлети теж оформили переможний дубль:

Віталій Корж прогнозовано переміг з результатом 10.49, трохи засидівшись на старті у фіналі. А от Володимир Супрун в певній мірі зміг здивувати більшість спеціалістів і тренерів збірної, виборовши 2 місце в компанії більш досвідчених і титулованих колег-суперників з новим особистим рекордом – 10.52. Також Володимир Супрун зумів посісти 2 місце і на 200-метрівці з результатом 21.23 у фіналі (в 1-му колі 21.18), тим самим підтвердивши невипадковість своїх високих результатів і серйозність намірів.

У жінок на 200-метрівці Вікторія Кащеєва у боротьбі і з суперницями, і з ушкодженнями, які переслідують її вже тривалий час, змогла таки показати гарний результат (23.21) і перемогти в цих змаганнях.

Ну і найбажанішу перемогу, яка принесла Сумській області одразу чотирьох чемпіонів України, подарували нам хлопці в естафетному бігові 4х400м. Віталій Бутрим, Юрій Сторож, Михайло Тютюнников та Олексій Поздняков подолали чотири кола стадіоном за 3:11.39, значно випередивши своїх суперників з інших областей.

Також можна відзначити перше місце Володимира Супруна в естафеті 4х100м у складі збірної команди України віком до 23 років (результат 40.28).

За відсутності Володимира, що безумовно позначилось на силі нашого чоловічого квартету 4х100м, команда Сумської області в цьому виді програми посіла 3-тє місце з результатом 41.59, у складі: Сергій Муха, Євген Гуцол, Олексій Поздняков та Віталій Корж.

Високі, але на жаль не призові місця, цього разу посіли Анна Красуцька в потрійному стрибку (4-те місце з результатом 13.19) та Марія Миколенко в бігові на 400м з бар’єрами (59.79 – 5-те місце).

Ігор Мусієнко у метанні диску серед чоловіків посів 4-те місце з результатом 54.33, а у штовханні ядра був 6-тим (15.65). Анна Дунаєвська у метанні диску серед жінок, метнувши снаряд на 44.39, опинилася на 6-тій сходниці в підсумковому протоколі.

Дякуючи таким результатам наших атлетів, Сумська область у командному заліку серед 26 команд-учасниць посіла 8 місце з 1129 заліковими очками. На виїзді таких успіхів ми раніше не досягали!

За підсумками чемпіонату, після попередніх консультацій й нарад тренерського штабу, до складу збірної команди України для участі в командному чемпіонаті Європи увійшли п’ятеро наших атлетів: Віталій Корж (100, 4х100), Володимир Супрун (4х100), Віталій Бутрим (400, 4х100), Євген Гуцол (4х400) та Вікторія Кащеєва-Пя’таченко (200, 4х100).

Вітаємо наших атлетів та їх тренерів з вдалим виступом у Кіровограді! Бажаємо продовжувати покращувати свої показники та особисті рекорди, ну і безумовно, міцного здоров’я та спортивної вдачі!

Нашим «збірникам» на командному ЧЄ в Чебоксарах бажаємо вдалого виступу та високих місць у підсумкових протоколах!

З усією необхідною (розширеною) інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті ФЛАУ за цим посиланням:  http://uaf.org.ua/competitions/2015.06.08-10_kirovohrad/index.php?r=site/index