Таблиця рекордів Сумської області з легкої атлетики

ЧоловікиЖінкиЮніориЮніоркиЮнакиДівчата

ЧОЛОВІКИ

Вид Результат Прізвище ім’я, р.н. Рік Місце
встановлення
100м 10.30 СУПРУН ВОЛОДИМИР, 94 2016 ЕРЗУРУМ, Туреччина
10.19* (*не визнаний ІAAF) КОРЖ ВІТАЛІЙ, 87 2014 ФІОР, Норвегія
200м 20.65 КОРЖ ВІТАЛІЙ, 87 2014 КІРОВОГРАД
400м 45.01 БУТРИМ ВІТАЛІЙ, 91 2015 АЛМАТИ, Казахстан
800м 1:48.86 ШИЯНОВСЬКИЙ СЕРГІЙ, 81 2006 ВЕЛІНЬЯ, Словенія
1500м 3:43.8h СИРОЇЖКО ОЛЕГ, 62 1985 ХАРКІВ
3000м 8:17.52 ШИЯНОВСЬКИЙ СЕРГІЙ, 81 2007 КИЇВ
5000м 13:47.2h ДУГІН СТАНІСЛАВ, 55 1981 СОЧІ,
10000м 29:17.6h АНТОНЕНКО СЕРГІЙ, 61 1988 ХАРКІВ
42 км 195м 2:12:31.0h ЗАКІРОВ ВОЛОДИМИР, 56 1987 УЖГОРОД
3000м з/п 8:51.3h ДУГІН СТАНІСЛАВ, 55 1986 ЧЕРНІГІВ
110м з/б 14.5h ВАСИЛЬЄВ ВОЛОДИМИР, 51 1980 ПОЛТАВА
400м з/б 50.8h ФІЛІПЬЄВ СЕРГІЙ, 64 1988 ДОНЕЦЬК
51.10 ФІЛІПЬЄВ СЕРГІЙ, 64 1988
4х100м 40.16 СТОРОЖ ЮРІЙ – БУТРИМ ВІТАЛІЙ –  СУПРУН ВОЛОДИМИР – КОРЖ ВІТАЛІЙ 2017 КИЇВ
4х400м 3:09.91 БУТРИМ ВІТАЛІЙ – ДЕМЧЕНКО ЯРОСЛАВ – ТЮТЮННІКОВ МИХАЙЛО – ПОЗДНЯКОВ ОЛЕКСІЙ 2017 КИЇВ
сп./х. 10км 39:25.0h КОЗЛОВ АНАТОЛІЙ, 67 1993 СУМИ
сп./х. 20км 1:21:55.0h ПЯТАЧЕНКО СЕРГІЙ, 65 1991 СОЧІ
сп./х. 50км 3:41:42 ГЛАВАН ІГОР, 90 1917 ЛОНДОН
довжина 8,21 ВАСИЛЬЄВ ВАЛЕРІЙ, 76 2004 ХАРКІВ
потрійний 15,71 ЗАВГОРОДНІЙ ВЛАДИСЛАВ, 70 1990 ЧЕРНІГІВ
висота 2,11 БУДНІК ВАЛЕРІЙ, 67 1986
жердина 4,30 ВАСИЛЬЄВ ВОЛОДИМИР, 51 1979 СТАВРОПІЛЬ
ядро 20,14 МУСІЄНКО ІГОР, 93 2018 Кам’нець – Подільський
диск 60,08 КОСТЮЧЕНКО ГЕННАДІЙ, 62 1989 ЯЛТА
спис
86,18
(плануючий)
ГАВРАСЬ СЕРГІЙ, 57 1984 СОЧІ
молот 62,25 ЖАРИЙ ВАСИЛЬ, 1965 СУМИ
10-ти
борство
7792 (7670*) *- табл.1998р. (11.0-7,02­-13.86-193-50.2-­14.5-40.90-4,20­-64.40-4.30,0) ВАСИЛЬЄВ ВОЛОДИМИР, 51 1980 ПОЛТАВА

ЖІНКИ

Вид Результат Прізвище ім’я, р.н. Рік Місце
встановлення
100м 11.28 П’ЯТАЧЕНКО ВІКТОРІЯ, 89 2013 СТАМБУЛ, Туреччина
200м 22.68 П’ЯТАЧЕНКО ВІКТОРІЯ, 89 2013 СТАМБУЛ, Туреччина
400м 54.44 МУРАВЙОВА ІРИНА, 89 2007 КИЇВ
800м 2:00.45 ЄКІМЕНКО ОЛЬГА, 87 2009 ДОНЕЦЬК
1500м 4:05.01 ГОЛОВЧЕНКО ТЕТЯНА, 80 2006 БИДГОЩ, Польша
3000м 8:49.08 ГОЛОВЧЕНКО ТЕТЯНА, 80 2005 ШТУТГАРТ, Німеччина
5000м 15:26.88 ГОЛОВЧЕНКО ТЕТЯНА, 80 2007 ДОНЕЦЬК
10000м 31:59.98 ГОЛОВЧЕНКО ТЕТЯНА, 80 2007 ФЕРРАРА, Італія
42км 195м 2:31:36.00 ГОЛОВЧЕНКО ТЕТЯНА, 80 2010 ВАРШАВА, Польша
100м з/б 12.96 ШКУРАТ ОКСАНА, 93 2016
МІНСЬК,
Респ.Білорусь
400м з/б 58.22 МИКОЛЕНКО МАРІЯ 2015 КІРОВОГРАД
4х100м 46.19 П’ЯТАЧЕНКО ВІКТОРІЯ – ПЛОТІЦИНА АННА – МОЛОДИКА ТЕТЯНА-ШКУРАТ ОКСАНА 2013 ЯЛТА
4х400м 3:47.58 АНДРУЩЕНКО ЮЛІЯ – ЄВТУШЕНКО МАРІЯ – КАПРАН ОЛЬГА -МУРАВЙОВА ІРИНА 2007 КИЇВ
сп./х. 5км 20:58.0 ЄГОРОВА-ШЕЛЕСТ ЛЮДМИЛА, 74 2000 КИЇВ
сп./х. 10км 43:44.0 ЄГОРОВА-ШЕЛЕСТ ЛЮДМИЛА, 74 2003
ІВАНО-
ФРАНКІВСЬК
сп./х. 20км 1:30:11 КАШИНА ІННА, 91 2017 ПОДЕБРАДИ, Чехія
сп./х. 50км 4:32:36 ЄГОРОВА-ШЕЛЕСТ ЛЮДМИЛА, 74 2009
СКАНЦОРОШІАТЕ
Італія
довжина 6,11 БЕЛЬЧЕНКО НАТАЛІЯ. 67 1986
потрійний 13,70 КРАСУЦЬКА АННА, 95 2015 ХАРКІВ
висота 1,91 КЛІМАС ЛЮДМИЛА, 61 1982 КИЇВ
ядро 14,98 БЛЮЄНКО ТЕТЯНА, 62 1981 ДОНЕЦЬК
диск 50,38 ЛЕМІШЕВСЬКА ТАМАРА, 60 1979 СУМИ
спис
56,04
(плануючий)
СТОРОЖЕНКО ОЛЬГА, 55 1977 АЛУШТА
молот 47,60 МАРТИНЕНКО ЮЛЯ, 88 2004 СУМИ
7-ми
борство
5112
(таблиця 1998 р.)
КУЦЕНКО МАРИНА, 64 1985 ЯЛТА

ЮНІОРИ U-20

Вид Результат Прізвище ім’я, р.н. Рік Місце
встановлення
100 м 10.59 СУПРУН ВОЛОДИМИР, 94 2013 ХАРКІВ
200 м 21.34 КОРЖ ВІТАЛІЙ,.87 2007 КИЇВ
400 м 46.8h ФІЛІПЬЄВ СЕРГІЙ, 64 1983 ПОЛТАВА
47.31 ФІЛІПЬЄВ СЕРГІЙ, 64 1983 ШВЕХАТ, Австрія
800 м 1:49.73 КАЗБАН АРТЕМ, 90 2008 ЯЛТА
1500 м 3:54.26 БУГАЙОВ ОЛЕКСАНДР, 88 2005 КИЇВ
3000 м 8:24.89 ЛАШИН ДМИТРО, 88 2005 ЛІНЬЯНО, Італія
5000 м 14:39.7h ЛАШИН ДМИТРО, 88 2005 ЯЛТА
10000 м 33:24.9h СЕРГІЄНКО ОЛЕКСАНДР 1972
3000 м з/п 10:40.0h ЛЕВЧЕНКО ОЛЕКСІЙ, 68 1986 ЧЕРКАСИ
110 м з/б 15.2h СЕРБОЛІН ГЕННАДІЙ, 70 1986
400 м з/б 53,74 КОЗЛОВ ВАЛЕРІЙ,69 1986
4х100 м 41.81 УСИК АНДРІЙ – КОРЖ ВІТАЛІЙ – ШТАНОВ ЮРІЙ – ГУДИМ ОЛЕКСАНДР 2006 ЯЛТА
4х400 м 3:16.50 ТЮТЮННИКОВ МИХАЙЛО – САВОСТЯН ФЕДІР – СТОРОЖ ЮРІЙ – ОЖІЙОВ КОСТЯНТИН 2015 ХАРКІВ
сп./х. 5 км 21:13.6h КОЗЛОВ АНАТОЛІЙ, 67 1984 КИЇВ
сп./х. 10км 42:33.0h КОЗЛОВ АНАТОЛІЙ, 67 1986
сп./х. 20км 1:27:50.0h КОЗЛОВ АНАТОЛІЙ, 67 1986
довжина 7,49 КСЕНЖЕНКО ДМИТРО, 79 1996 ХАРКІВ
потрійний 15,69 ЗАВГОРОДНІЙ ВЛАДИСЛАВ, 70 1989 ДОНЕЦЬК
висота 2,00 БУДНІК ВАЛЕРІЙ, 67 1984 КИЇВ
жердина 3,80 ТЮПКА ЕДУАРД,64 1983 СУМИ
ядро 17,32 (7.260) СЕГЕДА СТАНІСЛАВ, 89 2007 КИЇВ
19,95 (6) СЕГЕДА СТАНІСЛАВ, 89 2007 КИЇВ
диск 56,21 ОЛЕКСЕНКО ДМИТРО, 97 2016 НІКОСІЯ, Кіпр
спис
68,16
(плануючий)
МАЛАХОВСЬКИЙ ВАСИЛЬ,? 1976 АЛУШТА
молот 57,98 МАХОТКІН ЮРІЙ, ? 1974 СУМИ
10-ти борство
6116 оч.
(табл. 1998)
НАЗАРЕНКО Сергій, ? 1981 ПОЛТАВА

ЮНІОРКИ U-20

Вид Результат Прізвище ім’я, р.н. Рік Місце
встановлення
100 м 12.03 П’ЯТАЧЕНКО ВІКТОРІЯ, 89 2007 КИЇВ
200 м 24.52 ЄВТУШЕНКО МАРІЯ,.87 2007 КИЇВ
400 м 54.44 МУРАВЙОВА ІРИНА, 89 2007 КИЇВ
800 м 2:05.80 КАПРАН ОЛЬГА, 87 2006 КИЇВ
1500 м 4:11.93 СУДАК ЛЮДМИЛА,65 1981 МОСКВА
3000 м 8:56.13 СУДАК ЛЮДМИЛА,65 1981 КОТБУС, НДР
100 м з/б 14.0h АНДРУЩЕНКО СВІТЛАНА, 67 1985 ДОНЕЦЬК
14.49 ШКУРАТ ОКСАНА, 93 2012 ЯЛТА
400 м з/б 1:00.08 ПЛОТІЦИНА АННА, 87 2003 ХАРКІВ
4х100 м 47.90 П’ЯТАЧЕНКО ВІКТОРІЯ- ЄВТУШЕНКО МАРІЯ – КАПРАН ОЛЬГА-АНДРУЩЕНКО ЮЛІЯ 2007 КИЇВ
4х400 м 3:47.58 АНДРУЩЕНКО ЮЛІЯ – ЄВТУШЕНКО МАРІЯ – КАПРАН ОЛЬГА – МУРАВЙОВА ІРИНА 2007 КИЇВ
сп./х. 3 км 14:24.0 НОРЕЙКО ІРИНА, 70 1989
сп./х. 5 км 23:59.0 ЛЕБІДЬ ОЛЕНА, 77 1995 МУКАЧЕВО
сп./х. 10 км 48:51.0h НОРЕЙКО ІРИНА, 70 1986
довжина 6,11 БЕЛЬЧЕНКО НАТАЛЯ. 67 1986
потрійний 12,20 ХЛУСОВИЧ ОЛЕНА, 66 1984 ДНІПРОПЕТРОВСЬК
висота 1,70 РИБІНА ЛІЛІЯ, 70 1988 ЗАПОРІЖЖЯ
ядро 13,42 ЧАПАЄВА АНАСТАСІЯ, 96 2013 ХАРКІВ
диск 48,22 ДУНАЄВСЬКА АННА, 97 2015 ХАРКІВ
спис 45,16 ЗІНЧЕНКО ТЕТЯНА 1975 ЧЕРНІВЦІ
молот 47,60 МАРТИНЕНКО ЮЛІЯ, 88 2004 СУМИ
7-ми
борство
5010 оч. (4908*)
*-таблиця 1998 р.
ТЕТЕРЮК ЛАРИСА, 70 1989 ДОНЕЦЬК

ЮНАКИ U-18

Вид Результат Прізвище ім’я, р.н. Рік Місце
встановлення
100 м 10.89 СУПРУН ВОЛОДИМИР, 94 2011 ЯЛТА
200 м 21.94 СУПРУН ВОЛОДИМИР, 94 2011 ЯЛТА
400 м 47.96 ДЕМЧЕНКО ЯРОСЛАВ, 2000 2016 НАЙРОБІ, Кенія
800 м 1:52.47 КАЗБАН АРТЕМ, 90 2006 САЛОНІКИ, Греція
1500 м 3:57.47 ЛАШИН ДМИТРО, 88 2005 КИЇВ
3000 м 8:24.65 ЛАШИН ДМИТРО, 88 2005 ЛІНЬЯНО, Італія
5000 м 14:39.70 ЛАШИН ДМИТРО, 88 2005 ЯЛТА
10000 м 33:24.9 СЕРГІЄНКО ОЛЕКСАНДР, 55 1972 СУМИ
2000 м з/п 6:01.26 ПАСЄВІН МАКСИМ, 97 2013 УТРЕХТ, Нідерланди
3000 м з/п 11:13.4 ШЕВЧЕНКО ЄВГЕН, 69 1986 ЧЕРКАСИ
110 м з/б 15,2 СЕРБОЛІН ГЕННАДІЙ. 70 1986
400 м з/б 53.74 КОЗЛОВ ВАЛЕРІЙ, 69 1986
4х100 м 43.24 НЕМЧЕНКО МИХАЙЛО – ЧЕРЕВКО В’ЯЧЕСЛАВ – ТЮТЮННИК ОЛЕКСАНДР – ЧУГАЙ ВІТАЛІЙ 1988 КИЇВ
4х400 м 3:28.29 МУХА СЕРГІЙ – МОВЧАН ЄВГЕН– ДНІЩЕНКО ДМИТРО – КОЛЕСНИК ЄВГЕН 2009 СУМИ
сп./х. 10км 44:36.3Н КОЗЛОВ АНАТОЛІЙ, 67 1984 КИЇВ
сп./х. 3 км 12:49.8 КОЗЛОВ АНАТОЛІЙ, 67 1983 СУМИ
сп./х. 5 км 21:13.6 КОЗЛОВ АНАТОЛІЙ,67 1984 КИЇВ
довжина 7,02 КСЕНЖЕНКО СЕРГІЙ, 79 1995 ОДЕСА
потрійний 14.37 КАЛЬЧЕНКО СЕРГІЙ, 72 1989 МИКОЛАЇВ
висота 2.00 БУДНІК ВАЛЕРІЙ, 67 1984 КИЇВ
жердина 3.80 ШТАНЬ ЛЕОНІД, 59 1976 СУМИ
ядро 16,58 (7.260)

19,95 (6)

20,77 (5 кг)

СЕГЕДА СТАНІСЛАВ, 89

СЕГЕДА СТАНІСЛАВ, 89

СЕГЕДА СТАНИСЛАВ, 89

2006

2006

2006

СУМИ

КИЇВ

КИЇВ

диск 63.98 (1,5 кг) КИРИЛІН ОЛЕКСІЙ, 2001 2017 НАЙРОБІ, Кенія
64,20 (1 кг) КИРИЛІН ОЛЕКСІЙ, 2001 2016 КРОПИВНИЦЬКИЙ
спис 64.52 МАЛАХОВСЬКИЙ ВАСИЛЬ, 58 1975 АЛУШТА
10-ти
борство
5897(5679 *)

11.7-602­-10.51-175­53.8-17.3­-35.28-340­40.80-4:47.4

*-таблиця 1998 р.

ПЯТАЧЕНКО ВАЛЕРІЙ, 64 1981 ПОЛТАВА

ДІВЧАТА U-18

Вид Результат Прізвище ім’я, р.н. Рік Місце
встановлення
100 м 12.09 П’ЯТАЧЕНКО ВІКТОРІЯ, 89 2006 КИЇВ
200 м 24.56 ПЯТАЧЕНКО ВІКТОРІЯ, 89 2006 КИЇВ
400 м 55.50 МУРАВЙОВА ІРИНА, 89 2005 УЖГОРОД
800 м 2:12.5 МІЩЕНКО АННА, 83 2000 БЄЛГОРОД, Росія
1500 м 4:11.93 СУДАК ЛЮДМИЛА,65 1981 МОСКВА
3000 м 8:56.13 СУДАК ЛЮДМИЛА,65 1981 КОТБУС, НДР
3000 м з/п
100 м з/б 14.0 АНДРУЩЕНКО СВІТЛАНА, 67 1984 ДОНЕЦЬК
400 м з/б 1:00.10 ПЛОТІЦИНА АННА, 87 2004 МИКОЛАЇВ
4х100 м 48.27 П’ЯТАЧЕНКО ВІКТОРІЯ- ЄВТУШЕНКО МАРІЯ – КАПРАН ОЛЬГА – АНДРЮЩЕНКО ЮЛІЯ 2006 КИЇВ
4х400 м 4:11.8
ТАЛАШ Л.-ТАЛАШ Т.-
МАЙБОРОДА Н.-ЯКОВЛЄВА О.
1989 СУМИ
сп./х. 10км 50:31.0 БЄЛОВА КСЕНІЯ, 98 2015 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
сп./х. 5 км 24:27.6 НОРЕЙКО ІРИНА, 70 1986 АЛУШТА
сп./х 3 км 14:24.0 НОРЕЙКО ІРИНА, 70 1986 АЛУШТА
довжина 6,10 БЕЛЬЧЕНКО НАТАЛЯ, 67 1984
потрійний 11,35 ГОРОБЕЦЬ КАТЕРИНА, 70 1986 СУМИ
висота 1.65 РИБІНА ЛІЛІЯ, 70 1986 СУМИ
ядро (3 кг) 15.53 ЧАПАЄВА АНАСТАСІЯ, 96 2013 ХАРКІВ
диск 41.87 ДУНАЄВСЬКА ГАННА 2014 ЯЛТА
спис 45.26 ЗІНЧЕНКО ТЕТЯНА 1973 ? ЧЕРНІВЦІ
молот 47.60 МАРТИНЕНКО ЮЛІЯ, 88 2004 СУМИ
7-ми

борство

4368 (4316*)

(16.0-155-­9.50-26.9­527-28.08-­2:30.6)

*-таблиця 1998 р.

ХОЛОДОВА ОЛЬГА, 68 1985 ВІННИЦЯ

          – виділено рекорди оновлені в поточному році