Рейтинг спортсменів

Рейтинг спортсменів, які принесли залікові очки (за таблицею очок визначення рейтингу з олімпійських видів спорту («Спорт вищих досягнень»)

2018 рік2017 рік2016 рік2015 рік

Станом на 10.04.2018

Прізвище, Ім’я Дата народження Заклад Тренер Очки
1 ПОВАЛЯШКО Іван 03.10.1997 МОН, КЗ ШВСМ Корнієнко Д.А. 275
2 ДЕМЧЕНКО Ярослав 22.03.2000 ОДЮСШ м. Суми Бондаренко Є.М. 182,5
3 МУСІЄНКО Ігор 22.08.1993 МОН,   КЗ ШВСМ Корнієнко Д.А. 160
4 ЦИБУЛЬНИК Анна 04.06.2000 ОДЮСШ м. Суми Цибульник О. 109
5 МУЧАРОВА Євгенія 28.08.1999 Східний ЦОП Білодід О., Мучаров О.М 101,5
6 БУТРИМ Віталій 10.01.1991 ЗСУ, КЗ ШВСМ Гудим М.П. 100
7 ГОНЧАРОВА Маріанна 12.11.1986 ЗСУ, КЗ ШВСМ Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. 100
8 ОЖІЙОВ Костянтин 15.03.1996 СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П., Яценко В.В. 85
9 СВИСТУН Олег 15.09.1997 Східний ЦОП Мірошниченко О, Мірошниченко С 85
10 БАЛИМ Юлія 28.10.1997 Східний ЦОП Мірошниченко О, Мірошниченко С 85
11 СЛІЗЧЕНКО Антон 12.08.1998 Східний ЦОП Білодід О., Корж С.О. 82,5
12 КАШИНА Інна 27.09.1991 С, КЗ ШВСМ Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. 80
13 ШЕЛЕСТ Людмила 04.10.1974 С, КЗ ШВСМ Шелест О.П. 80
14 ШИШНЯК Анастасія 25.05.1997 Східний ЦОП Білодід О., Корж С.О. 79
15 БЕЗЛЮДНИЙ Григорій 10.06.1995 КЗ СРДЮСШ Суми Мірошничеко С, Євтушенко Є 77,5
16 САВОСТЯН Федір 01.02.1997 СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П. 75
17 ШЕЛЕСТ Олексій 27.03.1973 С, КЗ ШВСМ Шелест Л.Г. 75
18 ПРОФІС Юлія 21.08.1989 К,  КЗ ШВСМ Закіров В.Г., Головченко Т. 55
19 ЛУНІКА Вікторія 17.08.2000 Східний ЦОП Білодід О., Корж С.О. 50
20 ТОКАР Анастасія 02.11.1999 ОДЮСШ м. Суми Білодід О., Корж С.О. 50
21 БЄЛОВА Ксенія 24.02.1998 СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. 47,5
22 ДУНЬ Вадим 03.08.2001 ОДЮСШ м. Суми Цибульник О. 46,5
23 ТКАЧ Аліна 26.12.2001 Східний ЦОП Мірошниченко О, Мірошниченко С 46,5
24 НАГОРНА Яна 20.01.1996 К,  КЗ ШВСМ Закіров В.Г., Головченко Т. 46,5
25 ГОНЧАРЕНКО Ігор 19.07.2000 КЗ СРДЮСШ Суми Шелест О.П., Шелест Л.Г 42,5
26 РАДЬКО Антон 02.06.1995 СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. 40
27 ПОГОРІЛКО Олександр 16.04.2000 Східний ЦОП Білодід О., Корж С.О. 39
28 ЛУКАШЕВИЧ Анастасія 13.08.2001 Східний ЦОП Мірошниченко О, Мірошниченко С 39
29 КИРИЛІН Олексій 13.04.2001 ОДЮСШ м. Суми Бєліков В.П. 37,5
30 ІВАНОВА Анастасія 20.03.2001 ДЮСШ ім.Ю.Білонога Міллєр Р.О. 35,5
31 РУЩАК Микола 31.10.2003 КЗ СРДЮСШ Суми Шелест О.П., Шелест Л.Г 35,5
32 СУПРУН Володимир 24.01.1994 С,  КЗ ШВСМ Гудим М.П. 35
33 МАКСИМЕНКО Євген 25.05.2000 ОДЮСШ м. Суми Бєліков В.П. 35
34 МАСЛЮК Дарина 16.08.2000 Східний ЦОП Маслюк О.І., Білодід О.Ф. 34,5
35 ТЮТЮННИКОВ Михайло 11.08.1996 Східний ЦОП Білодід О., Корж С.О. 30
36 ВОЛИНЕЦЬ Андрій 13.06.1999 ОДЮСШ м. Суми Торяник О.В. 30
37 ГОЛОВЧЕНКО Тетяна 13.02.1980 С,  КЗ ШВСМ Закіров В.Г. 30
38 ЮРЧЕНКО Кирило 22.06.2000 МК СДЮСШ “Колос” Кулик Ю. 29
39 КАРПЕНКО Олександр 08.10.2001 ДЮСШ Охтирського р-ну Глива Є.М. 28
40 СИДОРЕНКО Микола 22.05.2000 ДЮСШ м. Лебедин Сліпченко С., Сидоренко О.О. 27,5
41 СЕРДЮК Юрій 07.06.1999 ОДЮСШ м. Суми Цибульник О. 26,5
42 ГУНЬКО Катерина 02.05.2000 ОДЮСШ м. Суми Шерстюк С.М. 25
43 СІДИЙ Максим 06.11.2001 ОДЮСШ м. Суми Бєліков В.П. 21,5
44 ТИТАРЕНКО Аліна 03.05.1999 ОДЮСШ м. Суми Білодід О., Корж С.О. 20
45 ОЛЕКСЕНКО Дмитро 30.09.1997 Східний ЦОП Маслюк О., Філенко Г.Т. 20
46 НІКІТЕНКО Владислав 31.01.2001 ОДЮСШ м. Суми Білодід О., Корж С.О. 20
47 АВРАМЕНКО Валентина 16.03.2003 ДЮСШ ім.Ю.Білонога Лазоркін Р.О. 18
48 КРАВЧЕНКО Антон 11.02.1999 КЗ СРДЮСШ Суми Шелест О.П., Шелест Л.Г 16,5
49 ВОРОНІН Максим 16.07.2000 КЗ СРДЮСШ Суми Шелест О.П., Шелест Л.Г 15,5
50 ГРИНЬ Олександр 26.12.2002 ДЮСШ м. Ромни Лісненко О.М. 15
51 ВОБЛИЙ Гліб 06.07.2001 ДЮСШ м. Ромни Лісненко О.М. 14
52 КОСЕНКО Дарія 24.07.2001 Східний ЦОП Маслюк О., Литвиненко В. 13,5
53 ШЕЛЕСТ Єгор 13.07.2002 КЗ СРДЮСШ Суми Шелест О.П., Шелест Л.Г 13,5
54 ІВАХ Віталій 25.04.1996 С,  КЗ ШВСМ Закіров В.Г., Головченко Т. 13
55 ПОЧЕП Юлія 10.07.1999 ОДЮСШ м. Суми Марченко М.С., Корж С.О. 12,5
56 РАЧКОВСЬКА Анжеліка 22.08.2004 ОДЮСШ м. Суми Торяник О.В. 12,5
57 СТАДНІК Катерина 04.03.2002 ОДЮСШ м. Суми Цибульник О. 12,5
58 ХУДОЛІЙ Євген 02.05.2003 ДЮСШ м. Ромни Савицький М.В 12,5
59 ОПАНАСЕНКО Віталій 02.07.2002 ДЮСШ ім.Ю.Білонога Лазоркін Р.О. 12
60 КУКСА Владислав 17.05.2002 ДЮСШ ім.Ю.Білонога Корнієнко Ю.В. 11,5
61 ОЛЬХОВИК Маргарита-лісія 10.10.2003 ОДЮСШ м. Суми Мірошниченко О, Мірошниченко С 10,5
62 ВЕДМЕДЕРА Михайло 04.06.1999 СДЮСШОР В.Голубничого Сердюченко О., Сердюченко О.І. 10
63 ЛАЗОРЕНКО Руслан 11.01.2003 КЗ СРДЮСШ Суми Шелест О.П., Шелест Л.Г 10
64 ГОЛУБОВСЬКА Лариса 18.03.2003 ДЮСШ ім.  М. Маміашвілі Мазура Т.В. 10
65 ЛЕЩЕНКО Олександра 07.06.1997 ОДЮСШ м. Суми Корнієнко Д.А., Маслюк О.І 9
66 КРАВЧЕНКО Едуард 02.05.2004 КЗ СРДЮСШ Суми Шелест О.П., Шелест Л.Г 9
67 ЧЕПЕЛЬ Олександра 19.03.2004 ДЮСШ ім.  М. Маміашвілі Фельфнер С.А. 9
68 НЕРОВНЯ Денис 26.01.2003  ДЮСШ Кролевець Юрченко М.А. 9
69 ГОНЧАРЕНКО Діана 20.09.2004 ОДЮСШ м. Суми Білодід О., Корж С.О. 8,5
70 КОВАЛЕНКО Анна 21.05.2004 ДЮСШ ім.  М. Маміашвілі Фельфнер С.А. 8
71 ІЩЕНКО Аліна 10.09.2002 ДЮСШ ім.Ю.Білонога Лазоркін Р.О. 8
72 ЖАРОВСЬКИЙ Дмитро 20.10.2001 ДЮСШ ім.Ю.Білонога Корнієнко Ю.В. 7
73 ЄВДОКІМОВ Валентин 10.09.2001 ДЮСШ м. Ромни Савицький М.В 6,5
74 ВАСЕКІН Дмитро 01.04.2004 ДЮСШ Середино-Будська Бичкова Т. 6
75 СЛОБОДЯНЮК Євген 30.07.2001 ДЮСШ Роменського р-ну Фенько В 5
76 КУПАЧ Іван 17.06.2004 КЗ СРДЮСШ Суми Шелест О.П., Шелест Л.Г 5
77 КОВАЛЬ Ірина 19.01.2001 ДЮСШ В-Писарівка Рибалка Г. 4,5
78 МЕЛЬНИК Анна 24.12.2003 ДЮСШ м. Ромни Лісненко О.М. 4,5
79 БІЛОГУР Андрій 08.12.1998 СДЮСШОР В.Голубничого Сердюченко О., Сердюченко О.І. 4
80 ОСАУЛЕЦЬ Катерина 15.10.1997 ОДЮСШ м. Суми Шерстюк С.М. 4
81 СТРЕЛЬЧЕНКО Дмитро 30.05.2003 ДЮСШ м. Ромни Лісненко О.М. 3,5
82 ТЕТЮРА Тетяна 30.09.2003 ДЮСШ Середино-Будська Бичкова Т. 3,5
83 ВОЛИК Олександр 01.06.2004 ДЮСШ ім.  М. Маміашвілі Фельфнер С.А. 3
84 ШВЕЦЬ Євгеній 23.05.2001 ДЮСШ ім.Ю.Білонога Лазоркін Р.О. 2,5
85 КРАВЧЕНКО Валерія 13.07.2002 ДЮСШ м. Ромни Савицький М.В 2,5
86 КИРИЧЕНКО Ігор 12.08.1998 ОДЮСШ м. Суми Корнієнко Д.А. 2,5
87 СУХОВІЙ Євген 13.04.1998 СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П., Гудим С.В. 2,5
88 БАХМАЦЬКИЙ Максим 05.07.2003 ДЮСШ ім.  М. Маміашвілі Паламарчук О.І 2,5
89 ТОРГАЧОВ Дмитро 02.07.2003 МК СДЮСШ “Колос” Головченко Т.І. 2,5
90 ЗІКУНОВА Софія 05.04.2004 ДЮСШ Середино-Будська Бичкова Т. 2
91 СИМОНЕНКО Едуард 17.01.2004 ДЮСШ м. Ромни Лісненко О.М. 1,5
Прізвище, Ім’я Дата народження Заклад Тренер Очки
1 Главан Ігор 25.09.1990 ЗСУ, ШВСМ Сум Мірошниченко С, Соломін А.В 1950
2 Бутрим Віталій 10.01.1991 ЗСУ, ШВСМ Гудим М.П., Гудим С. 1525
3 Супрун Володимир 24.01.1994 С, ШВСМ Гудим М.П., Гудим С. 1330
4 Поздняков Олексій 01.04.1995 С, ШВСМ Марченко М.С., Завгородня О. 1187,5
5 Кашина Інна 27.09.1991 С, ШВСМ Сум Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. 680
6 Демченко Ярослав 22.03.2000 ОДЮСШ м. Суми Бондаренко Є.М. 656,5
7 Тютюнніков Михайло 11.08.1996 ОДЮСШ м. Суми Білодід О., Корж С.О. 587,5
8 Кирилін Олексій 13.04.2001 ОДЮСШ м. Суми Бєліков В.П. 558
9 Мусієнко Ігор 22.08.1993 МОН, ШВСМ Корнієнко Д.А. 520
10 Сергієнко Олексій 22.04.1999 МОН, СумДУ Линовицька В., Марченко М.С. 470
11 Сторож Юрій 11.12.1996 ОДЮСШ м. Суми Білодід О.Ф., Сліпченко С.О. 432,5
12 Луніка Вікторія 17.08.2000 ОДЮСШ м. Суми Білодід О., Корж С.О. 425
13 Маслюк Дарина 16.08.2000 ДЮСШ м. Охтирка Маслюк О. 375
14 Шишняк Анастасія 25.05.1997 ОДЮСШ м. Суми Білодід О., Корж С.О. 317,5
15 Мучарова Євгенія 28.08.1999 ОДЮСШ м. Суми Білодід О., Мучаров О.М 315,5
16 Ожийов Костянтин 15.03.1996 СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П., Яценко В.В. 239
17 Косенко Дарина 24.07.2001 ДЮСШ м. Охтирка Маслюк О., Литвиненко В. 206,5
18 Цибульник Анна 04.06.2000 ОДЮСШ м. Суми Цибульник О. 202,5
19 Івах Віталій 25.04.1996 С, ШВСМ Закіров В.Г., Головченко Т. 160
20 Бєлова Ксенія 24.02.1998 СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. 155
21 Слізченко Антон 12.08.1998 ОДЮСШ м. Суми Білодід О., Корж С.О. 151,5
22 Савостьян Федір 01.02.1997 СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П. 150,5
23 Корж Віталій 05.10.1987 МОН, ШВСМ Білодід О., Корж С.О. 150
24 Ревера Максим 29.07.1999 СДЮСШОР В.Голубничого Гудим М.П. 142,5
25 Поваляшко Іван 03.10.1997 МОН, ШВСМ Корнієнко Д.А. 130
26 Радько Ксенія 18.08.1994 СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. 130
27 Шелест Людмила 04.10.1974 С, ШВСМ Шелест О.П. 125
28 Тритяк Станіслав 19.06.1995 СумДУ Пилипей Л.П 122,5
29 Ткач Аліна 26.12.2001 ОДЮСШ м. Суми
Мірошниченко О,
Мірошниченко С
115,5
30 Нагорна Яна 20.01.1996 К, МДЮСШ ” Колос” Закіров В.Г., Головченко Т. 111,5
31 Кравченко Антон 11.02.1999 КЗ СРДЮСШ Суми Шелест О.П., Шелест Л.Г 105,5
32 Бабич Микола 22.05.2000 ДЮСШ м. Охтирка Сидоренко О.О., Коняхіна Н.Ф 105
33 Волинець Андрій 13.06.1999 ОДЮСШ м. Суми Торяник О.В. 82,5
34 Гончаренко Ігор 19.07.2000 КЗ СРДЮСШ Суми Шелест О.П., Шелест Л.Г 82
35 Радько Антон 02.06.1995 СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. 100
36 Лукашевич Анастасія 13.08.2001 ОДЮСШ м. Суми Мірошниченко О, Мірошниченко С 90,5
37 Опанасенко Віталій 02.07.2002 ДЮСШ ім.Ю.Білонога Лазоркін Р.О. 81
38 Балим Юлія 28.10.1997 ОДЮСШ м. Суми Мірошниченко О, Мірошниченко С 80
39 Лисенко Андрій 10.12.1994 ОДЮСШ м. Суми Ганжа О. 80
40 Максименко Євген 25.05.2000 ОДЮСШ м. Суми Бєліков В.П. 80
41 Масло Владислав 10.11.1999 ДЮСШ м. Охтирка Мучаров О.М. 80
42 Радько Марія 05.08.1997 МК СДЮСШ “Колос” Головченко Т., Беловол Т. 79,5
43 Лещенко Олександра 07.06.1997 ОДЮСШ м. Суми Корнієнко Д.А., Маслюк О.І 70
44 Олексенко Дмитро 30.09.1997 ОДЮСШ м. Суми Філенко Г.Т. 70
45 Свистун Олег 15.09.1997 КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Мірошниченко О, Мірошниченко С 70
46 Авраменко Валентина 16.03.2003 ДЮСШ ім.Ю.Білонога Лазоркін Р.О. 69,5
47 Коваль Ірина 19.01.2001 ДЮСШ В-Писарівка Рибалка Г. 63
48 Кукса Владислав 17.05.2002 ДЮСШ ім.Ю.Білонога Корнієнко Ю.В. 60,5
49 Шелест Олексій 27.03.1973 С, ШВСМ Шелест Л.Г., Закіров В.Г. 60
50 Рущак Микола 31.10.2003 КЗ СРДЮСШ Суми Шелест О.П., Шелест Л.Г 59
51 Сердюк Юрій 07.06.1999 ОДЮСШ м. Суми Цибульник О. 52,5
52 Кравченко Валерія 13.07.2002 ДЮСШ м. Ромни Савицький М.В 51
53 Чеманов Давид 24.04.2002 ДЮСШ ім.Ю.Білонога Корнієнко Ю.В. 51
54 Ніконенко Антон 29.10.1998 СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г., Маслюк О.І. 50
55 Титаренко Аліна 03.05.1999 ОДЮСШ м. Суми Білодід О., Корж С.О. 50
56 Фельфнер Артур 17.10.2003 ДЮСШ ім.  М. Маміашвілі Фельфнер С. 50
57 Кварта Дмитро 14.11.1994 МК СДЮСШ “Колос” Закіров В.Г., Головченко Т. 47,5
58 Сідий Максим 06.11.2001 ОДЮСШ м. Суми Бєліков В.П. 47
59 Воронін Максим 16.07.2000 КЗ СРДЮСШ Суми Шелест О.П., Шелест Л.Г 46
60 Іванова Анастасія 20.03.2001 ДЮСШ ім.Ю.Білонога Міллєр Р.О. 45
61 Самсонов Максим 02.02.1996 ДЮСШ Охтирського р-ну Глива Є.М. 44
62 Юрченко Кирило 22.06.2000 МК СДЮСШ “Колос” Кулик Ю. 41
63 Галак Олена 14.05.1996 ОДЮСШ м. Суми Білодід О., Корж С.О. 40
64 Панченко Ігор 07.07.1996 МК СДЮСШ “Колос” Шелест О.П., Шелест Л.Г 40
65 Гедерим Станіслав 24.01.2002 ОДЮСШ м. Суми Бєліков В.П. 39
66 Стадник Катерина 01.01.2002 ОДЮСШ м. Суми Цибульник О. 39
67 Гринь Олександр 26.12.2002 ДЮСШ м. Ромни Лісненко О.М. 36,5
68 Купач Іван 17.06.2004 КЗ СРДЮСШ Суми Шелест О.П., Шелест Л.Г 36
69 Гончарова Маріана 12.11.1986 СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. 32,5
70 Токар Анастасія 02.11.1999 ОДЮСШ м. Суми Білодід О., Корж С.О. 32,5
71 Новикова Катерина 08.02.2003 ОДЮСШ м. Суми Філенко Г.Т. 31
72 Афанасьєв Станіслав 23.12.1999 МК СДЮСШ “Колос” Кулик Ю. 30
73 Меренков Віталій 02.07.1984 30
74 Худолій Євген 02.05.2003 ДЮСШ м. Ромни Савицький М.В 30
75 Магомедов Роман 03.04.2001 ДЮСШ м. Ромни Лісненко О.М. 29,5
76 Скорина Віталій 10.03.2002 ДЮСШ м. Охтирка Маслюк О.І 28,5
77 Сидоренко Микола 22.05.2000 ДЮСШ м. Лебедин Сліпченко С., Сидоренко О.О. 27
78 Витвицькмй Владислав 15.11.2000 ОДЮСШ м. Суми Ганжа О. 25
79 Жидок Денис 30.05.1999 СумДУ Пилипей Л.П. 25
80 Карпенко Олександр 08.10.2001 ДЮСШ Охтирського р-ну Глива Є.М. 25
81 Корецький Олексій 28.03.1995 СумДУ Пилипей Л.П. 25
82 Руляк Інна 16.11.1983 МК СДЮСШ “Колос” Головченко Т., Беловол Т. 25
83 Будько Тетяна 14.03.1999 КЗ СРДЮСШ Суми Мірошниченко О, Мірошниченко С 23
84 Голубовська Лариса 18.03.2003 ДЮСШ ім.  М. Маміашвілі Мазура Т.В. 24,5
85 Рачковська Анжеліка 22.08.2004 ОДЮСШ м. Суми Торяник О.В. 21
86 Левченко Андрій 21.10.1988 МК СДЮСШ “Колос” Головченко Т.І., Івах В.Ю. 20
87 Семенов Євген 05.10.1997 КЗ СРДЮСШ Суми Шелест О.П., Шелест Л.Г 20
88 Шерстюк Владислав 02.12.1999 ОДЮСШ м. Суми Ганжа О. 20
89 Канівець Максим 30.05.2002 ДЮСШ м. Охтирка Маслюк О.І 18
90 Рябущенко Данило 17.09.2002 ДЮСШ ім.Ю.Білонога Лазоркін Р.О. 18
91 Марчук Сергій 25.08.1986 К, ШВСМ Головченко Т., Беловол Т. 15
92 Ольховик Маргарита-лілія 10.10.2003 ОДЮСШ м. Суми Мірошниченко О, Мірошниченко С 14
93 Швець Євген 23.05.2001 ДЮСШ ім.Ю.Білонога Лазоркін Р.О. 14
94 Кошаренко Кіріл 16.08.2002 СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. 13,5
95 Сизоненко Владислав 01.06.2000 СДЮСШОР В.Голубничого Яковлєв В. 13,5
96 Чепель Олександра 19.03.2004 ДЮСШ ім.  М. Маміашвілі Фельфнер С. 13
97 Ширшов Євген 04.04.2002 ДЮСШ м. Охтирка Сидоренко О.О. 13
98 Дарницький Андрій 15.06.2001 СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. 13
99 Кириченко Ігор 12.08.1998 ОДЮСШ м. Суми Корнієнко Д.А. 12,5
100 Ведмедера Михайло 04.06.1999 СДЮСШОР В.Голубничого Сердюченко О., Сердюченко О.І. 12
101 Березюк Юрій 17.06.2000 КЗ СРДЮСШ Суми Мірошниченко С, Мірошниченко О 11
102 Жаровський Дмитро 20.10.2001 ДЮСШ ім.Ю.Білонога Корнієнко Ю.В. 10
103 Клименко Ярослав 14.01.2002 ДЮСШ В-Писарівка Дейкун О. 10
104 Міхєєв Богдан 08.09.2003 ОДЮСШ м. Суми Ганжа О. 10
105 Одинцова Єлізавєта 25.03.2002 ОДЮСШ м. Суми Торяник О.В. 10
106 Росієнко Тетяна 17.08.1987 10
107 Гунько Катерина 02.05.2000 ОДЮСШ м. Суми Шерстюк С.М. 9,5
108 Лисянський Олександр 04.02.1997 КЗ СРДЮСШ Суми Мірошниченко С Мірошниченко О 9
109 Лущик Юлія 22.04.2001 СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. 9
110 Ставицька Ганна 03.01.2003 ДЮСШ м. Охтирка Литвиненко В.В. 9
111 Філенко Ігор 23.08.2001 ОДЮСШ м. Суми Філенко Г.Т. 9
112 Шелест Єгор 13.07.2002 КЗ СРДЮСШ Суми Шелест О.П., Шелест Л.Г 8
113 Осаулець Катерина 15.10.1997 ОДЮСШ м. Суми Шерстюк С.М. 7,5
114 Чеперис Олександр 24.05.1997 ОДЮСШ м. Суми Шерстюк С.М. 7,5
115 Булиух Юлія 10.01.2000 ДЮСШ ім.Ю.Білонога Лазоркін Р.О. 7
116 Самаріна Єлізавета 06.04.2000 ДЮСШ Середино-Будська Бичкова Т.В., Ковальова М.І. 7
117 Штакін Максим 06.08.2002 ОДЮСШ м. Суми Філенко Г.Т. 7
118 Ковака Юрій 17.04.2001 ДЮСШ В-Писарівка Дейкун О. 5,5
119 Волошина Земфіра 05.04.2000 ДЮСШ ім.  М. Маміашвілі Фельфнер С. 5
120 Губаренко Анндрій 28.02.1997 СДЮСШОР В.Голубничого Яковлєв В. 5
121 Давиденко Данило 13.08.1998 СДЮСШОР В.Голубничого Яковлєв В. 5
122 Івах Роман 08.12.1998 МК СДЮСШ “Колос” Головченко Т. 5
123 Клочко Руслан 24.01.2002 СДЮСШОР В.Голубничого Яценко В.В., Рахматулліна О.В. 5
124 Проневич Сергій 05.06.1991 ДЮСШ м. Тростянець Проневич С. 5
125 Савосько Надія 26.10.1999 МК СДЮСШ “Колос” Шелест О.П., Кривохижа М.М. 5
126 Слободянюк Євген 30.07.2001 ДЮСШ Роменського р-ну Фенько В 5
127 Теременко Єлизавета 12.09.2002 ДЮСШ ім.Ю.Білонога Лазоркін Р.О. 5
128 Воблий Глеб 06.07.2001 ДЮСШ м. Ромни Лісненко О.М. 4,5
129 Дорошенко Аліна 14.02.2003 СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В. 4
130 Таран Владислава 08.02.1999 ОДЮСШ м. Суми Філенко Г.Т. 4
131 Тарасенко Іван 09.10.2003 ДЮСШ В-Писарівка Дейкун О. 3
132 Макаренко Віра 29.09.1999 ДЮСШ Охтирського р-ну Глива Є.М. 2,5
133 Тельнов Костянтин 23.09.1986 ДЮСШ Кролевець Тельнов К. 2,5
134 Гайдай Дмитрій 03.01.2005 ДЮСШ ім.  М. Маміашвілі Фельфнер С. 2
135 Довбик Максим 17.02.2002 МК СДЮСШ “Колос” Кулик Ю. 2
136 Зікунова Софія 05.04.2004 ДЮСШ Середино-Будська Бичкова Т.В., Ковальова М.І. 2
137 Мінченко Катерина 12.03.1998 ОДЮСШ м. Суми Шерстюк С.М. 1,5
138 Наливайко Інга 19.10.2002 ДЮСШ ім.Ю.Білонога Міллєр Р.О. 1,5
139 Шарапов Данііл 16.08.2002 ДЮСШ м. Ромни Лісненко О.М. 1
№ з/п Очок Спеціалізація Прізвище, ім’я спортсмена дата нар.
1. 1160 спринт Супрун Володимир 24.01.1994
2. 705 с/х Кашина Інна 27.09.1991
3. 680 спринт Бутрим Віталій 10.01.1991
4. 620 спринт Гуцол Євген 13.05.1990
5. 600 спринт Тютюнников Михайло 11.08.1996
6. 460 спринт Сторож Юрій 11.12.1996
7. 450 спринт Корж Віталій 05.10.1987
8. 436 спринт Демченко Ярослав 22.03.2000
9. 390 метання Мусієнко Ігор 22.08.1993
10. 306,5 спринт Поздняков Олексій (конс.) 01.04.1995
11. 293 с/х Радько Ксенія 18.08.1994
12. 273,5 спринт Цибульник Анна 04.06.2000
13. 262,5 спринт Маслюк Дарина 16.08.2000
14. 247 метання Кирилін Олексій 13.04.2001
15. 232 спринт Мучарова Євгенія 28.08.1999
16. 230 спринт Миколенко Марія (конс.) 04.04.1994
17. 218 спринт Луніка Вікторія 17.08.2000
18. 215 витривалість Нагорна Яна 20.01.1996
19. 203 спринт Шишняк Анастасія 25.05.1997
20. 200 с/х Світличний Сергій 13.07.1994
21. 196 витривалість Ожійов Костянтин 15.03.1996
22. 190 спринт Кащеєва Вікторія (конс.) 07.05.1989
23. 160 с/х Балим Юлія 28.10.1997
24. 140 метання Поваляшко Іван 03.10.1997
25. 132,5 спринт Ревера Максим 29.07.1999
26. 123,75 стрибки Красуцька Анна (конс.) 20.07.1995
27. 123 с/х Бєлова Ксенія 24.02.1998
28. 121,5 с/х Свистун Олег 15.09.1997
29. 117,5 метання Сідий Максим 06.11.2001
30. 115 с/х Радько Антон 02.06.1995
31. 105 спринт Савостьян Федір 01.02.1997
32. 102,5 спринт Волинець Андрій 13.06.1999
33. 101 метання Іванова Анастасія 20.03.2001
34. 100 спринт Шкурат Оксана 30.07.1993
35. 100 с/х Шелест Олексій 27.03.1973
36. 100 витривалість Марчук Сергій 25.08.1986
37. 98,5 с/х Ткач Аліна 26.12.2001
38. 98 витривалість Панченко Ігор 07.07.1996
39. 95 метання Максименко Євген 25.05.2000
40. 91,5 спринт Косенко Дарина 24.07.2001
41. 86 витривалість Івах Віталій 25.04.1996
42. 83 с/х Дарницький Андрій 15.06.2001
43. 70 метання Олексенко Дмитро 30.09.1997
44. 56,5 с/х Лукашевич Анастасія 13.08.2001
45. 55 метання Лещенко Олександра 07.06.1997
46. 55 с/х Кравченко Антон 11.02.1999
47. 55 багатоборство Губаренко Андрій 28.02.1997
48. 50 спринт Супрун Владислав 03.06.1998
49. 47 метання Петренко Андрій 01.01.2001
50. 42,5 спринт Мороко Наталія 21.10.1994
51. 40 метання Мельник Владислав 22.07.1997
52. 35,5 витривалість Самсонов Максим 07.07.1996
53. 35 спринт Титаренко Аліна 03.05.1999
54. 35 с/х Шелест Людмила 04.10.1974
55. 33 стрибки Слободянюк Євген 30.07.2001
56. 32,5 метання Кириченко Ігор 12.08.1998
57. 30 спринт Криворучко Єгор 02.09.1996
58. 30 витривалість Слізченко Антон 01.01.1998
59. 30 спринт Тритяк Станіслав 19.06.1995
60. 30 витривалість Тарасенко Олександр 29.02.1984
61. 29,5 спринт Швець Євген 23.05.2001
62. 29 витривалість Крижевич Олександр 01.03.1994
63. 27 с/х Семенов Євген 05.10.1997
64. 27 метання Безпрозванний Богдан 21.03.2001
65. 26 витривалість Гунько Катерина 02.05.2000
66. 25 витривалість Шерстюк Владислав 02.12.1999
67. 25 витривалість Кварта Дмитро 14.11.1994
68. 24,5 метання Філоненко Максим 05.06.1999
69. 20 метання Чапаєва Анастасія 22.03.1996
70. 20 спринт Сердюк Юрій 07.06.1999
71. 20 витривалість Суслін Євгеній 18.08.1980
72. 17 с/х Лущик Юлія 22.04.2001
73. 17 спринт Павловська Оксана 22.08.2001
74. 17 витривалість Кравченко Валерія 26.02.2000
75. 15 витривалість Меренков Віталій 02.07.1984
76. 15 витривалість Головченко Тетяна 13.02.1980
77. 15 метання Булиух Юлія 10.01.2000
78. 14 с/х Гончаренко Ігор 19.07.2000
79. 13 витривалість Лисенко Андрій 10.12.1994
80. 12,5 спринт Турченко Нікіта 25.04.2000
81. 12 метання Фельфнер Артур 17.10.2003
82. 12 спринт Богданова Аліна 10.04.2001
83. 11,5 метання Авраменко Валентина 16.03.2003
84. 11 спринт Кондрух Тетяна 07.01.2001
85. 10,5 с/х Савосько Надія 26.10.1999
86. 10 метання Філенко Єгор 23.08.2001
87. 10 с/х Гончарова Маріанна 12.11.1986
88. 9 спринт Голубовська Лариса 18.03.2003
89. 8 с/х Самаріна Єлізавета 06.04.2000
90. 8 с/х Васекін Дмитро 01.04.2004
91. 7,5 с/х Воронін Максим 16.07.2000
92. 7,5 витривалість Сушков Максим 13.05.1995
93. 7 метання Заводчиков Данило 21.06.2001
94. 7 витривалість Масло Владислав 10.11.1999
95. 7 метання Опанасенко Віталій 02.07.2002
96. 7 с/х Купач Іван 17.06.2004
97. 6 витривалість Афанасьєв Станіслав 23.12.1999
98. 5 витривалість Горбушко Ярослав 06.06.1905
99. 5 витривалість Проневич Сергій 05.06.1991
100. 5 с/х Зікунова Софія 15.04.2004
101. 4 стрибки Проценко Анастасія 21.01.2001
102. 4 витривалість Воблий Глеб 06.07.2001
103. 3 метання Шклярова Ольга 01.01.2002
104. 3 с/х Тетюра Тетяна 30.08.2003
105. 2,5 витривалість Троянович Тетяна 23.09.1982
106. 2 метання Волошина Земфіра 05.04.2000
107. 2 спринт Маслюк Нікіта 07.03.2005
108. 2 витривалість Юрченко Кирило 22.06.2000
109. 2 стрибки Сидоренко Володимир 10.02.2001
110. 1 спринт Теременко Єлизавета 12.09.2002

ТОП-10

№ з/п Очок Спеціалізація Прізвище, ім’я спортсмена дата нар.
1. 1570 спринт Корж Віталій 05.10.1987
2. 1490 спринт Бутрим Віталій 10.01.1991
3. 1040 спринт Гуцол Євген 13.05.1990
4. 860 спринт Супрун Володимир 24.01.1994
5. 617,5 спринт Кащеєва Вікторія (конс) 07.05.1989
6. 515 с/х Кашина Інна 27.09.1991
7. 365 спринт Тютюнников Михайло 11.08.1996
8. 337,5 метання Мусієнко Ігор 22.08.1993
9. 302,5 спринт Поздняков Олексій (конс.) 01.04.1995
10. 292,5 спринт Шкурат Оксана 30.07.1993