Календар – 2019

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН
ЗАХОДІВ ФЕДЕРАЦІЇ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2019 РІК
 
 п/п
Назва
Дата
Місце проведення
Учасники
Регламент
Розклад
Результати
СІЧЕНЬ
1
Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні
18-19.01
Суми
ФСТ, міста, райони, ОТГ
2
Командний чемпіонат України у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні
25-26.01
Суми
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
3
Чемпіонат України  серед юнаків  (2002 р.н. та молодші) у приміщенні
28-30.01
Суми
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
ЛЮТИЙ
4
Чемпіонат України  у приміщенні серед юніорів
04-05.02
Суми
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
5
Чемпіонат України  серед дорослих і молоді у приміщенні. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді
07-08.02
Суми
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
6
Всеукраїнські змагання на призи ЗМСУ Ю.Білонога  у приміщенні серед юнаків 2002-2003.  Відкрита першість ОДЮСШ 
12-14.02
Суми
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
7
Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків
15-17.02
Мукачево
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
8
Дитяча легка атлетика IAAF
Чемпіонат області
21.02
Суми
ДЮСШ, СДЮШОР
9
Кубок України  у приміщенні
16.02
Київ
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
БЕРЕЗЕНЬ
10
Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків
02.03
Олешки
Області, міста,
ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
11
Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства   у приміщенні серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004 – 2005 р.н. та молодші)
15-17.03
Київ
Області, міста,
ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
12
Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків
23-24.03
Ів-Франківськ
Області, міста,
ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
КВІТЕНЬ
13
Обласний легкоатлетичний пробіг присвячений пам’яті П. Сайка
перенесено
м.Суми
Міста, райони, ОТГ, ФСТ, ДЮСШ,
СДЮШОР
14
Чемпіонат України по трейлу.
06-07.04
Вижниця
Області, міста, ФСТ
15
Відкриті обласні змагання з кросу  серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків, дівчат пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Володимира Куца
11-12.04.
с. Олексено
(Тростянецький р-н)
ДЮСШ,
СДЮШОР
16
Командний чемпіонат України серед  юнаків (2002 р.н. та молодші)
22-23.04
Кропивницький
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
17
Чемпіонат області серез закладів ПТУ
16-17.04
м. Суми
ПТУ
ТРАВЕНЬ
18
ХХVІ обласні спортивні ігри школярів з л/а чотириборства
06-08.05.
м. Суми
Збірні міст та районів
19
Універсіада області серед ВНЗ  ІІІ-ІV р.а. (легка атлетика)
06-07.05
м. Суми
ВНЗ ІІІ-ІV р.а.
20
Чемпіонат Сумської області
10-12.05
м. Суми
ФСТ, міста, райони
21
Універсіада області серед ВНЗ І-ІІ р.а. (легка атлетика)
14-16.05
м. Суми
ВНЗ І-ІІ р.а.
22
ХХVІ  обласні спортивні ігри школярів з легкої атлетики
15-17.05.
м. Суми
Збірні міст та районів
23
Чемпіонат України з естафетного бігу
18-19.05
м. Ужгород
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
PDF WEB
24
Чемпіонат України з гірського бігу (вгору)
02.06
смт. Воловець
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
25
Обласні змагання серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР 2002-2003; 2004-2005 р. н.
4-5.06
м. Суми
ДЮСШ, СДЮШОР
26
Універсіада України
25-26.05
Кропивницький
27
Відкриті обласні змагання з л/атлетичного кросу та спортивної ходьби присвячені пам’яті ЗТУ В.М.Синявіна.
25.05
с. Сад Сумського району
Збірні міст, районів, ОТГ, ДЮСШ
28
Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів.  
25.05
Мелітополь
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
PDF
Сумська область
не брала участі
29
Чемпіонат України серед ДЮСШ  та  СДЮШОР серед юнаків 2006 р.н. та молодше (4-борство)
25-26.05
Чорноморськ
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
ЧЕРВЕНЬ
30
Командний чемпіонат України серед юніорів
01.02.06
Бахмут
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
відмінено
31
Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих , юніорів та юнаків   Чемпіонат України з багатоборства серед молоді
07-09.06
 Луцьк
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
Сумська область
не брала участі
32
Чемпіонат України з гірського бігу (вгору-вниз) 
09.06
 Мукачево
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
33
Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед  юнаків (2004 р.н. та молодше)
13-15.06
Кропивницький
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
34
Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді 
16.06
Суми
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
35
Чемпіонат України з гірського бігу (довга дистанція) 
16.06
Сколе
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
36
Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше)
18-20.06
Кропивницький
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
37
Чемпіонат України серед  молоді
22-23.06
Кропивницький
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
38
Чемпіонат України серед юніорів
28-30.06
 Луцьк
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
39
Чемпіонат України з 48 годинного бігу
28-30.06
Вінниця
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
Сумська область
не брала участі
ЛИПЕНЬ
40
Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді
25-27.07
Кропивницький
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
СЕРПЕНЬ
41
Чемпіонат України серед дорослих.              
Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів.  
21-24.08
Кропивницький
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
ВЕРЕСЕНЬ
42
Чемпіонат України з напівмарафону
08.09
Полтава
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР, Відкритий старт
PDF PDF
43
Кубок України
13-14.09
Дніпро
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
Відмінені
44
Обласні змагання серед вихованців ДЮСШ, СДЮШОР 2002-2003; 2004-2005, 2006-2007 р.н.
17-18.09.
м. Суми
ДЮСШ, СДЮШОР
45
Чемпіонат України з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів
15.09
Львів
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
PDF Web
46
Чемпіонат України з 12  та 24 годинного бігу
21-22.09
Київ
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
Сумська область
не брала участі
47
Чемпіонат України серед  ДЮСШ і СДЮШОР  (2002 р.н. та молодші) 
20-22.09
Кропивницький
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
48
Командний чемпіонат України  серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед  юнаків (2004 р.н. та мол.)
30.09-01.10
Кропивницький
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
Web
ЖОВТЕНЬ
49
Чемпіонат України з марафону серед дорослих та молоді
06.10
Біла Церква
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
 50
Обласні змагання серед вихованців ДЮСШ та школярів з л/а кросу
11.10
м. Суми
Збірні міст, районів, ОТГ, ДЮСШ
 
 51
Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків та юніорів. Відкритий  чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед  юнаків та юніорів.
12-13.10
Лазурне
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
 
Сумські атлети
не брали участі
 52
Чемпіонат області з л/а кросу
16.10
м. Тростянець
Міста, райони, ФСТ, ДЮСШ,
СДЮШОР
53
Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮШОР
19-20.10
Ів-Франківськ
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
54
Чемпіонат області зі спортивної ходьби пам’яті ЗТУ та СРСР
В.І. Полякова
25.10
м. Суми
Міста, райони, ОТГ, ФСТ, ДЮСШ,
СДЮШОР
PDF PDF
 55
Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР
30-31.10
Ужгород
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
ЛИСТОПАД
56
Відкритий чемпіонат обласної ДЮСШ з легкої атлетики у приміщенні
27.11
м. Суми
ДЮСШ, СДЮШОР
ГРУДЕНЬ
 57
Всеукраїнські змагання пам’яті    ЗТУ С. Операйла 2002 р.н. і мол.
05-07.12
м. Суми
Області, ДЮСШ
58
Обласні змагання серед вихованців ДЮСШ, СДЮШОР 2002 р.н. і мол.
11-12.12
м. Суми
ДЮСШ, СДЮШОР
59
Кубок області з легкої атлетики
18.12
м. Суми
Міста, райони, ОТГ, ФСТ, ДЮСШ,
СДЮШОР
60
Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового Олімпійського чемпіона В.Голубничого
21.12
м.Суми
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
 
 
– Чемпіонати України, Кубки України
 
 
– Всеукраїнські змагання
 
 
– Чемпіонати області, обласні змагання