ФЛАСО лого

Федерація Легкої Атлетики Сумської Області

Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу

Розширений фотозвіт День перший

Дитяча легка атлетика IAAF

Традиційні змагання за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF” відбулися у Сумах.

Розширений фотозвіт

ПОЗАЧЕРГОВА ЗВІТНО – ВИБОРЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ФЕДЕРАЦІЇ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОЗАЧЕРГОВА ЗВІТНО ВИБОРЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ФЕДЕРАЦІЇ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ відбудеться 16 листопада 2017 року в м. Суми у приміщенні Спортивного комплексу «Манеж» за адресою вул. Прокоф*єва 38,1 початок об 11.00.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ.

  1. Звіт президента ФЛАСО.
  2. Вибори президента ФЛАСО.
  3. 3. Вибори та призначення виконкому, ради, комітетів та комісій.

На конференцію запрошуються делегати від спортивних організацій: ШВСМ, СДЮШОР, ВНЗ, ФСТ, регіональних осередків ФЛАСО.

Делегати обираються у вказаних організаціях, попередні заявки про участь у конференції надсилати електронною поштою на адресу flaso@flaso.sumy.ua

Підсумки чемпіонату області з кросу та спортивної ходьби присвячений пам’яті В.І. Полякова

9 жовтня у Сумах в районі санаторію «Баси» відбувся чемпіонат Сумської області з легкоатлетичного кросу та спортивної ходьби серед юнаків, юніорів, молоді, дорослих та ветеранів присвячений пам’яті ЗТУ та СРСР В.І. Полякова.DSC_0026В заході прийняли участь близько 200 спортсменів різних вікових груп з міст і районів нашої області. З особистими підсумковими результатами змагань можна ознайомитись тут: Протоколи змагань

Переможці та призери в особистому заліку отримали грамоти, медалі та цінні подарунки від організаторів.DSC_0406

Організаторами змагань виступили управління молоді та спорту Сумсбкої ОДА, федерація легкої атлетики Сумської області, Сумське обласне відділення НОКУ та Сумська обласна організація ФСТ “Спартак”.

Розширений фотозвіт про змагання можна переглянути натиснувши на посилання Переглянути фото

Легкоатлетичний крос в залік ХХVІ Спортивних ігор школярів

6 жовтня 2017 року в урочище Баси відбувся легкоатлетичний крос в залік ХХVІ Спортивних ігор школярів. Участь у змагання взяли понад 160 школярів міст та районів області, які змагались у двох вікових групах 2001-2002 р.н. та 2003-2004 р.н. За результатами змагань місця між містами та районами області розподілилися таким чином:

І група
І місце – м. Конотоп;
ІІ місце – м. Суми;
ІІІ місце – м. Глухів.

ІІ група

І місце – Краснопільський район;
ІІ місце – Кролевецький район;
ІІІ місце – Великописарівський район.

ІІІ група

І місце – Роменський район;
ІІ місце – Охтирський район;
ІІІ місце – Лебединський район.

Переможцями змагань стали: 3 км (юнаки старші) – Міщенко Олег (Краснопільський р-н), 1 км (юнаки молодші) – Худолій Євген (Роменський р-н), 1 км (дівчата молодші) – Нікон Анастасія (м. Суми), 1 км (дівчата старші) – Гунько Катерина (Сумський р-н).
Всі призери та переможці змагань були нагородженні цінними подарунками від відділення Національного олімпійського комітету України у Сумській області, які вони отримали від голови відділення Олени Петрової.

З детальною інформацією про змагання можна ознайомитись переглянувши протоколи

Вітаємо з днем народження Олега Федоровича Білодіда!

bilodid      Сьогодні, 8 жовтня, святкує свій 65 день народження Заслужений тренер та Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, старший тренер-викладач обласної ДЮСШ  Олег Федорович Білодід.

      Вітаємо Олега Федоровича з ювілеєм та бажаємо завжди залишатися таким же енергійним, принциповим, стильним, з невичерпним почуттям гумору. Здоров’я, злагоди, добра!

Підсумки Командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших.

20170930_13383429-30 вересня на оновленому стадіоні ДВУФК (Трудові Резерви) у м. Дніпро відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших. Серед 707 учасників чемпіонату з усіх регіонів України були і 5 дівчат та 23 юнаки із Сумщини. Вони здобули 1 перше, 1 друге, 1 третє і всього 15 місць у вісімці кращих. І як результат – 388 очок і 10-е місце в загальнокомандному заліку серед 23 команд.

Переможцем став Віталій Опанасенко (МОН, ДЮСШ Білопілля, тренер – Лазоркін Р.О.) в метанні диска (1кг) –  51.28м, в штовханні ядра з результатом – 14.84м він посів  5-е місце.

Другим у спортивній ходьбі на 3000м з часом –14:07.05хв. став Микола РУЩАК (К, КЗ СРДЮСШ Суми, тренери – подружжя Шелест О.П. та Л.Г.).

Третє місце в метанні диска (1кг) зайняла Валентина АВРАМЕНКО (МОН, ДЮСШ Білопілля, тренер – Лазоркін Р.О.) з результатом 29.68м, в штовханні ядра з результатом – 14.84м вона посіла  7-е місце.

Владислав КУКСА (МОН, ДЮСШ Білопілля, тренер – Корнієнко Ю.В.) зайняв 4-е місце в метанні диска (1кг) з результатом 48.07м та 7-е в штовханні ядра – 14.69м.

Давид ЧЕМАНОВ (МОН, ДЮСШ Білопілля, тренер – Корнієнко Ю.В.) з часом –16.88с. зайняв 4-е місце в бігу на 110м з бар’єрами та 8-ев бігу на 400м з бар’єрами (1.03.26с).

Станіслав Гедерим (МОН, ОДЮСШ м.Суми, тренер – Бєліков В.П.) зайняв 6-е місце в метанні диска (1кг) з результатом 44.28м та 8-е в штовханні ядра – 13.97м.

8-е місце також зайняли:

Катерина Стаднік  (МОН, ОДЮСШ м.Суми, тренер – Філенко Г.Т.) в бігу на 200м – 26,90;

Катерина Новікова (МОН, ОДЮСШ м.Суми, тренер – Філенко Г.Т.) в бігу на 110м з бар’єрами – 16,80;

Максим Канівець (МОН, ДЮСШ м.Охтирка, тренер – Маслюк О.І.) в бігу на 2000м з\п – 7.05,4с.;

Лариса Голубовська (МОН, ДЮСШ м.Конотоп, тренер – Фельфнер С.А) в стрибках у довжину – 4,86м.

В командному заліку серед 54 ДЮСШ команда ДЮСШ Білопілля зайняла високе 7-е місце (115 очок), ОДЮСШ м.Суми – 11-е (96 очок), ДЮСШ Конотоп – 25-е (61 очко), КЗ СРДЮСШ Суми – 32-е (53 очок), ДЮСШ м.Охтирка – 41-е (38 очок). Серед СДЮСШОР команда МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого посіла 15-е місце.

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів з успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.

Сумщина запрошує на чемпіонат України з легкоатлетичного кросу

В инет RGB

Про скликання позачергової звітно – виборчої конференції ФЛАСО

26 вересня 2017 року відбулося чергове засідання Виконавчого комітету федерації легкої атлетики Сумської області, на якому було прийняте рішення про скликання позачергової звітно – виборчої конференції ФЛАСО на 31 жовтня 2017 р. в приміщенні легкоатлетичного манежу СумДУ

Організацію та проведення Конференції покладено на виконком ФЛАСО.

До організацій, які культивують легку атлетику (ДЮСШ, СДЮШОР, ФСТ та ін.), прохання надавати пропозиції щодо порядку денного та кандидатів на керівні посади федерації і членів виконкому ФЛАСО на електронну адресу flaso@flaso.sumy.ua.

Додаткову інформацію буде викладено пізніше.

Сумські марафонці – переможці чемпіонату України у командному заліку

24 вересня в м. Дніпро пройшов чемпіонат України з марафонського бігу.

У чоловіків у віковій групі «молодь» представники Сумщини окупували п’єдестал пошани: сумчанин Віталій Івах став переможцем – 2:34:19, охтирчани Ігор Панченко (2:36:57) і Максим Самсонов (2:55:59) отримали срібло та бронзу відповідно.

У жінок сумчанка Людмила Шелест показала другий час – 3:08:44.

Серед чоловіків сумчани посіли 7-9 місця: Валерій Маренков, Дмитро Кварта і Андрій Левченко.

У командному заліку Сумська область посіла перше місце.

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів з успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

            З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.